שתף קטע נבחר

מבצע ברווז: חולץ כשניסה לחצות את נתיבי איילון

שוטרי תנועה הבחינו בברווז רטוב ומבוהל עומד בגשם על אי תנועה. הם הזעיקו תגבורת, האטו מכוניות כדי לא לגרום תאונה, וחילצו את החבר המגעגע. "הוא רעד מקור, לא ברור מאיפה בא"

אז לשם הברווזים עפים כשהאגם קפוא? לנהגים שנסעו הערב (יום ה') בנתיבי איילון בדרך חזרה הביתה ציפתה הפתעה על שתיים, שגם גרמה להם עיכוב קל. שוטרי תנועה הבחינו בברווז שנתקע על אי תנועה ולדבריהם ניסה לחצות את הכביש ללא הצלחה. הם עיכבו את המכוניות, ואחד השוטרים נשא אותו בזרועותיו אל הניידת.

 

ליידי גע-גע. הברווז מקבל טיפול של נסיכים מהשוטר האדיב (צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה ) (צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה )
ליידי גע-גע. הברווז מקבל טיפול של נסיכים מהשוטר האדיב(צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה )

 

זה קרה ממש עם רדת החשכה, בשעה שגשם עז ניתך. שוטרי אגף התנועה שהיו בסיור שגרתי בנתיבי איילון הבחינו בברווז רטוב ומבוהל על אי תנועה מתחת לגשר. הם הבינו שהוא נמצא במצוקה, ועצרו את הניידת.

 

הברווז עומד בצד הכביש (צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה ) (צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה )
הברווז עומד בצד הכביש(צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה )

 

השוטר אבישי אילוז סיפר ל-ynet: "הברווז היה מבוהל ורטוב לחלוטין, ורעד מקור. הבנו שמדובר בברווז שלא נמצא במקום שהוא צריך להיות בו, ולא ברור איך הוא הגיע למקום. החלטנו לאסוף אותו".

 

השוטרים הזעיקו למקום ניידת משטרה נוספת כדי שזו תאט את התנועה בכביש, כך שהברווז לא ינסה לברוח לעברו ויסכן את עצמו ואת הנהגים. אחרי האטת המכוניות ניגשו השוטרים אל הברווז, שלדבריהם לא פחד מהם, והעבירו אותו בניידת לפינת חי עירונית ברמת-גן, שם יינתן לו סיוע ומחסה.

 

עדיין לא ברור איך הגיע הברווז למקום ומאין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הברווז בצד הדרך
צילום: באדיבות דוברות אגף התנועה
מומלצים