שתף קטע נבחר

אסמה אסד מילאה שאלון אישיות: "אני מפלצת"

עיתוני בריטניה ממשיכים לחגוג על המיילים המודלפים של נשיא סוריה והגברת הראשונה. כעת נודע כי אסמה אסד מילאה שאלון אישיות באינטרנט, ומיהרה לדווח לחבר על תוצאות: "אני מפלצת". איך הוא הרגיע אותה?

העיתון הבריטי "דיילי טלגרף" דיווח אמש (יום ו') על עוד מכתב של הגברת הראשונה של סוריה, אסמה אסד, שהודלף על-ידי אנשי אופוזיציה שחדרו לתיבות המייל שלה ושל בעלה. הפעם דווח על אי-מייל ששלחה אסמה לחבר, ובו סיפרה לו כי הגיעה למסקנה שהיא "מפלצת" בעקבות מבחן אישיות שמילאה באינטרנט.

 

עוד מהמכתבים המודלפים:

 

לפי ה"טלגרף", החבר שאליו שלחה אסמה אסד את האי-מייל הוא עזמי מיקאתי, אחיינו של ראש ממשלת לבנון, נג'יב מיקאתי. האחיין הגיב לאי-מייל של אסד, ואמר לה כי הוא בדק במילון את ההגדרה "מפלצת", ומצא שם שמפלצת היא "אדם שיש לו איכויות המייחסים בדרך כלל למלאך כמו יופי, טוהר, חוכמה ונדיבות לב".

 

זה שבועיים שכלי תקשורת בבריטניה חושפים מפעם לפעם עוד אימיילים מחשבונה של אשת הנשיא, שהועברו להם על-ידי אנשי אופוזיציה.

עיתונאים בבריטניה טענו כי בדקו את טענות אנשי האופוזיציה הסורית, והגיעו למסקנה כי אכן מדובר באימיילים מחשבונות הדואר האלקטרוני של משפחת אסד.

 

בין השאר חשפו המיילים האלה את מסעות הרכישה הראוותניים שערכה אסד בעוד בעלה טובח באלפים מבני עמו, וכן כי כינתה את עצמה "הדיקטטורית האמיתית בבית". עוד נמצאו שם שיר "גנוב" ששלחה אסמה לבשאר, וגם תמונה פרובוקטיבית של אשה שנשלחה לתיבת הדואר של בשאר, ושזהות השולחת שלה אינה ידועה.


פורסם לראשונה 23/03/2012 23:46

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אסמה אסד. חתול, מפלצת או ילדה יפה?
צילום: AFP
מומלצים