שתף קטע נבחר

The Voice: יובל דיין פרשה בחצי הגמר

דרמה ב-The Voice: יובל דיין, מהמתמודדות הבולטות של העונה, הודיעה במהלך תוכנית חצי הגמר שהיא מבקשת לפרוש מהתחרות: "אני רוצה להמשיך ולעסוק במוזיקה אבל בקצב שלי"

ערב דרמטי בשלב חצי הגמר של "The Voice": המתמודדת יובל דיין, הנחשבת לפייבוריטית של העונה, ביקשה הערב (שבת) בשידור חי לפרוש מהתוכנית. הבקשה של דיין התקבלה על ידי המנטור שלומי שבת שהעניק לה נקודה אחת בלבד. 

 

בשלב חצי הגמר שנערך הערב בשידור חי ביצעה דיין בת ה-17 שיר סולו ודואט עם המתמודד צחי הלוי. מיד לאחר הביצוע המשותף ביקשה דיין לומר מספר מילים. "הכל קרה לי כל כך מהר. אני רוצה להמשיך ולעסוק במוזיקה אבל בקצב שלי", אמרה. מיד לאחר שסיימה את דבריה ביקשה מהמנטור שלה, שלומי שבת, שיעביר את הנקודות אותן חשב להעניק לה למתמודד צחי הלוי. בפועל מצב זה העניק להלוי עלייה לגמר, לצד חנן בן סימון, קטלין רייטר ורז שמואלי.

 

הדברים הבלתי צפויים הצליחו לבלבל גם את המנטורים וגם את המנחה מיכאל אלוני. שלומי שבת ביקש לעכל את הדברים ובהפקת התוכנית יצאו לפרסומות. כאשר שבו מהמקבץ, אמרה דיין שדבריה לא הובנו כראוי: "זה נובע מכך שאני מתגעגעת למשפחה שלי ולחברים שלי, זה לא בא ממקום של להקל על צחי". שבת אמר בתגובה: "עם כל הכבוד לתוכנית, משפחה זה יותר חשוב. תמיד אמרתי על יובל שזה גוזל שיש עליו עדיין את קליפות הביצה והמעמסה הזו קשה לה, ואני מכבד את בקשתה". לבסוף העניק לה שלומי שבת נקודה אחת והלוי עלה לגמר.

 

מ"רשת" נמסר בתגובה: "יובל דיין שהעפילה לשלב חצי הגמר החליטה לפרוש בשלב זה מהתחרות. במהלך הימים האחרונים התלבטה יובל קשות יחד עם משפחתה ועם הפקת 'דה וויס' באשר להמשך דרכה, זאת בשל רצונה להתרכז בשלב זה של חייה בלימודיה בכיתה י"א. ההחלטה הסופית והקשה של יובל ומשפחתה שהתקבלה הערב במהלך התוכנית נתמכת על ידי רשת".

 

השתתף בהכנת הידיעה: אלעד רובינשטיין

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל גבעוני
יובל דיין. העבירה את הנקודות לצחי הלוי
צילום: טל גבעוני
לאתר ההטבות
מומלצים