שתף קטע נבחר

מטען מתחת לרכב: יעד החיסול התקשר למשטרה

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו לרחוב המכבים בבני ברק, לאחר קבלת דיווח על מטען צינור שהתגלה מתחת לרכבו של עבריין. המטען נוטרל והנסיבות נחקרות

בהלה בבני ברק: מטען צינור התגלה הבוקר (יום ג') מתחת לרכבו של עבריין המוכר למשטרה ברחוב המכבים בעיר. חבלנים של משטרת מרחב דן נטרלו את המטען. החקירה הראשונית העלתה כי מדובר ככל הנראה בניסיון חיסול ושהיעד לחיסול היה זה שהזעיק את כוחות הביטחון וההצלה.

 

החבלנים ניטרלו את המטען (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
החבלנים ניטרלו את המטען(צילום: ירון ברנר)

 

האזור נסגר לתנועה (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
האזור נסגר לתנועה(צילום: ירון ברנר)

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

"יצאתי איתו, והוא אנס את הילד הקטן שלי"

הסא"ל שריגל לחיזבאללה השתחרר אחרי עשור

הפרקליטות: עוד עדים נגד הרב מוטי אלון

 

המשטרה קיבלה בתחילה הודעה על חפץ חשוד ולמקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה ומד"א. חבלנים של המשטרה בחנו את החפץ, גילו שמדובר במטען צינור וכעבור זמן קצר נטרלו אותו.

 

בחודש שעבר התפוצץ מטען צינור קטן במוסך באזור התעשייה של בני ברק. גם באירוע זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. החקירה הראשונית העלתה כי הרקע לאירוע הוא פלילי.

 

פקקים ליד מקום מציאת המטען (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
פקקים ליד מקום מציאת המטען(צילום: ירון ברנר)

 

בינואר 2011 נטרלו חבלני משטרת מרחב דן מטען חבלה שהוצמד למכונית שכורה ברחוב בר-כוכבא בבני ברק. החקירה אז העלתה כי המטען שהוצמד למכוניתו של המתמחה אליהו חסיד כוון נגד בעלי המשרד שבו הועסק, עו"ד מאיר בר-מוחא. חסיד נסע במכונית ועובר אורח סימן לו לעצור, לאחר שהבחין במטען המוצמד אל הרכב.

 

בשבת האחרונה הושלך מטען צינור לעבר בניין ברחוב בילינסון בקריית חיים. לא היו נפגעים, אולם נזק נגרם למכונית חונה ברכב. חבלנים של משטרת מחוז חוף אספו ממצאים בזירה והחקירה הראשונית לא הצליחה לפענח את הרקע למעשה, מכיוון שבבניין לא מתגורר אדם המוכר למשטרה.

 

מוקדם יותר בשבת נמצא טיל לאו מוכן לשיגור בצד כביש ראשי בטייבה. חבלן משטרה פינה אותו מהמקום. הטיל נמצא בכביש ראשי שבצדדיו נמצאים בתים ועסקים. תושבים סיפור כי "האזור שבו אותר הטיל נסגר לזמן רב עד שהמשטרה סיימה לטפל בו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בזירת האירוע
צילום: ירון ברנר
מומלצים