שתף קטע נבחר

כך מוחקים את חשבון הפייסבוק

עבדים היינו לצוקי בפייסבוק? מי שמבקש להעלים את עצמו מהרשת יגלה מהר שסגירת חשבון פייסבוק היא לא דבר פשוט. כך תוכלו למחוק לצמיתות את חשבון הפייסבוק

פייסבוק מחזיקה מידע על יותר מ-800 מיליון משתמשים ברחבי העולם ואנחנו רק תורמים לה עוד ועוד. מי שמאס בחשיפה המוגזמת ורוצה להתנתק, יגלה שפייסבוק, ממש כמו קאזינו, מתוכננת כדי להקשות עליכם למצוא את היציאה. הדרך לחופשי רצופה בממשקים מסורבלים, שאלות חוזרות ונשנות וגם סחיטה רגשית. לא נתנו לה לעצור בעדנו. ביד מקליקה ובזרוע נטויה - מחקנו את הפרופיל.

 

עוד מדריכים ב-ynet מחשבים:

מדריך: מתקינים iTunes ומגדירים אפל ID

מדריך צילום: טיול משפחתי בחג

המראה הקולנועי במצלמה שלכם

 

יוצאים לחופשי

תתפלאו לשמוע שמתוך החשבון עצמו אין גישה קלה למחיקה מוחלטת: רק אפשרות "להשעות" את החשבון. גם אז פייסבוק תפעיל סחיטה רגשית: היא תראה לנו תמונות של חברים ותספר שהם יתגעגעו אלינו. את הקישור החמקמק למחיקה מצאנו עמוק בתוך העזרה המקוונת.

 

חשוב לציין: מחיקת החשבון היא סופית. אין החזרים, בלי חרטות. כל המידע ימחק ללא אפשרות לשחזר אותו. אז אם יש משהו שחשוב לכם בחשבון, זה הזמן לגבות אותו. (לחצו כאן למדריך הגיבוי המלא).

 

1.   לחצו על הקישור. יתכן ותעלה בקשה לסיסמה של חשבון הפייסבוק שלכם. הזינו אותה ולחצו על Continue.

 


 

2.  לחצו על הקישור, בחלון שיפתח לחצו על Delete My Account.

 


 

3.   כתבו את הסיסמה של חשבון הפייסבוק שלכם.

4.   כתבו את הטקסט המסתורי של ה-Captcha ולחצו על Okay.

 


 

5.   עדיין לא מחקתם את החשבון שלכם. בשלב הזה פייסבוק תשעה את החשבון ותעלים אותו מהאתר אבל לא תמחק אותו. יש לכם 14 יום להתחרט. אם החלטתם שאתם כן רוצים את החשבון בחזרה, פשוט הכנסו אל החשבון כרגיל והוא יחזור לפעילות. אם לא תכנסו במשך 14 יום לחשבון, מה שלא קשה במיוחד כי רציתם למחוק אותו, רק אז הוא ימחק לצמיתות.

 

6. עכשיו, פתחו חשבון ברשת חברתית אחרת.

 


 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: gettyimages
משתחררים לחופשי מפייסבוק
צילום: gettyimages
מומלצים