שתף קטע נבחר

דלק נדל"ן: נדחתה ההחלטה על הפירוק

הדחייה - עד ל-30 באפריל בשעה 12 בצהרים. בנוסף בית המשפט החליט לקבל את בקשתה לעיכוב הליכים של כינוס נכסים עקב חוב של 2.5 מיליון שקל

בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט לקבל את בקשת כונס הנכסים הרשמי ולדחות את תשובתו לגבי פירוק דלק נדל"ן ( 18.3 -7.11% ) עד ל-30 באפריל בשעה 12 בצהרים.

 

  • מגעים מתקדמים לקראת הסדר בדלק נדל"ן

 

משמעות בקשתו של הכנ"ר שהוגשה אתמול לידי השופטת ורדה אלשיך, היא בכך שהוא מנסה למצוא דרך לגשר בין הצדדים ולהגיע למיתווה הסדר סופי, לאור המחלוקות החדשות בין מחזיקי האג"ח של החברה ובעל השליטה יצחק תשובה.

 

בנוסף התייחס בית המשפט לאיום ההוצאה לפועל לעקל נכסיה בשל חוב של 2.5 מיליון שקל. ביהמ"ש נמסר כי "על פי הנסיבות שנוצרו סביב החברה לא ניתן לבטל את החשש כי צעדי הגבייה בהם נוקט הנושה, צבי וינמן, עלולים להפוך להעדפת נושים בחסות בית המשפט ולכן מצב זה מחייב עצירת כל הליכי הגבייה והמימוש מרגע זה ואילך".

 

החוב נוצר לדלק נדל"ן בשל תביעה שהגיש עוד בשנת 2007 שוכר בנכס של החברה בשם צבי וינמן על סך 7.2 מיליון שקל. בית המשפט פסק בתיק התביעה כי על דלק נדל"ן לשלם פיצויים של 2.5 מיליון שקל לווינמן ב-26 בדצמבר 2011. עד למועד זה לא שילמה דלק נדל"ן את הכספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דלק נדל"ן. לא שילמה פיצויים שפסק ביהמ"ש
צילום: מוטי קמחי
מומלצים