שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סופית: תמר איש-שלום תגיש את חדשות 10 לבד

  בערוץ 10 החליטו: תמר איש-שלום תגיש את המהדורה לבדה - ראש בראש מול יונית לוי. זאת לאחר שסקרים שערך הערוץ קבעו כי היא המגישה האהודה מכל יתר המועמדים. גיא זוהר יחליף אותה פעם אחת בשבוע

  מגישה יחידה גם בערוץ 10. החל מהשבוע הבא, עם עזיבתו של יעקב אילון, תגיש תמר איש שלום את המהדורה המרכזית של ערוץ 10 ארבע פעמים בשבוע. גיא זוהר ימלא את מקומה בערב שנותר. בכך הופכת מהדורת ערוץ 10 זהה לזו המתחרה מערוץ 2.

   

  ביום ראשון הקרוב יגיש יעקב אילון את המהדורה האחרונה שלו בחדשות 10. לקראת סיום המהדורה תערך פרידה מאילון ובסופה תתקיים הרמת כוסית. החל מיום שני תחל איש-שלום להגיש את המהדורה לבד וזאת לאחר שבסקרי דעת קהל שנערכו על-ידי הערוץ התברר כי איש-שלום היא מגישה אהודה ואהובה בקרב הצופים ולכן הוחלט להשאירה כמגישה יחידה. ביום היחיד בשבוע בו לא תגיש איש-שלום את המהדורה יגיש במקומה כאמור גיא זוהר שימשיך להנחות במקביל את התוכנית "היום שהיה".

   

  תמר איש-שלום. סוליקו מול יונית לוי (צילום: רונן פדידה) (צילום: רונן פדידה)
  תמר איש-שלום. סוליקו מול יונית לוי(צילום: רונן פדידה)

   

  לאחר שהתקבלה ההחלטה על מגישה יחידה, נפתחת כעת הדלת לבחירת המגיש למהדורת "השבוע" בערוץ 10, המשודרת ביום שישי. על פי הערכות בערוץ 10 מי שייקבל את התפקיד הוא אלון בן דוד, הפרשן הצבאי של הערוץ.

   

  תמר איש-שלום (31) החלה את דרכה ככתבת נוער בערוץ הראשון ועם גיוסה הצטרפה לגלי צה"ל, שם שירתה ככתבת משטרה. בשנת 2004 הצטרפה

  לערוץ 10 והחלה להגיש את תוכנית הבוקר ומבזקי חדשות. בשנת 2007 עזבה איש-שלום את הערוץ לטובת לימודים בלונדון והחלה לעבוד בחברת החדשות של ערוץ 2. בשנת 2010 החלה להגיש את התוכנית "אולפן לילה" עבור הזכיינית "רשת" ובסיום העונה יצאה לחופשת לידה, ממנה שבה לערוץ 10 כמחליפתה של מיקי חיימוביץ', שפרשה בחודש יוני האחרון. איש שלום נשואה לראש דסק החוץ בערוץ 10 נדב אייל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תמר איש-שלום
  צילום: רונן פדידה
  לאתר ההטבות
  מומלצים