שתף קטע נבחר

אסיר תובע 50 אלף שקל מעיזבונו של דודו טופז

שותפו לתא של איש הטלוויזיה טוען שהמנוח העביר בקשה בכתב סתרים: להעביר את הכסף לאשתו של האסיר. לדבריו: בתקופת מעצרו שימשתי כותל עבור טופז ונוצרה בינינו חברות

אסיר ששהה עם דודו טופז בתא המעצר תובע 50 אלף שקלים מעיזבונו של איש הטלוויזיה, ששם קץ לחייו לפני כמעט שלוש שנים. לטענת האסיר, טופז העביר בקשה ברוח זו בכתב סתרים לאחיו מיקי גולדנברג. לטענת התובע, שריצה עונש מאסר בתקופת מעצרו של טופז, בין השניים נוצרו קשרי חברות הדוקים והוא שימש מעין כותל עבור טופז. לדבריו, הוא נהג להפקיד כסף בקנטינה עבור טופז ואם לא די בכך, הוא וחבריו לתא בישלו ארוחות עבור "הראשון בבידור".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

טופז נעצר ב-2009 בחשד ששלח בריונים להכות אנשי תקשורת, בהם אבי ניר, שירה מרגלית והסוכן בועז בן ציון. באוגוסט של אותה שנה הוא תלה את עצמו במקלחת בתאו בבית המעצר ניצן ברמלה.

 

התובע טוען שטופז ביקש מאחיו להעביר את הסכום לאשתו, והוא אף נחקר על כך במשטרה לאחר מותו של טופז. כמו כן טוען התובע ששוחח עם אחיו של המנוח, ולדבריו זה אישר כי אכן הוא התכוון להעביר את הכסף. 

 

אולם בזמנו התנגד גולדנברג למהלך ומנע את שינוי הצוואה. באמצעות בא כוחו, עו"ד בעז קראוס, מומחה לדיני ירושה, טען גולדנברג שאין לאיש רשות לשנות את הצוואה, וסגנית נשיאת בית המשפט לענייני משפחה, טובה סיוון, קיבלה עמדה זו ודחתה את הבקשה. כעת, משלא קיבל את הסכום, החליט האסיר להגיש תביעה נגד מנהל העיזבון של טופז.

 

"מותו של טופז הביא גורמים שונים לנסות ולקבל כספים מעיזבונו", מסר בתגובה עו"ד קראוס. "בהליך קודם שהתנהל בבית המשפט ביקשו נשותיו לשעבר לשנות את צוואתו כך שיוכלו לקבל כספים לפני המועדים שקבע בצוואתו".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו טופז ז"ל. במהלך המעצר נוצרו קשרי חברות הדוקים
צילום: ירון ברנר
עו"ד קראוס. "גורמים שונים ניסו לקבל כספים מעיזבונו"
מומלצים