שתף קטע נבחר

הוארך מעצר האב: "נבדקו סכינים מבית השכן"

ביהמ"ש האריך שוב את מעצרו של מוחמד סרסור מכפר קאסם, שחשוד ברצח בנו. סנגורו טען כי המשטרה לקחה לבדיקה סכינים מבית אחד השכנים וקבל: "החקירה לא מתקדמת, אנחנו דורכים במקום". השופט לא התרשם: "קיים חשד סביר"

סנגורו של מוחמד סרסור, שחשוד ברצח בנו אנאס בן ה-10 בשבוע שעבר, טוען כי המשטרה לקחה לבדיקה סכינים מבית שכן של המשפחה. היום (ה') האריך בית משפט השלום ברמלה שוב את מעצרו של האב. המשטרה ביקשה להאריך את מעצר האב ב-10 ימים, אולם השופט דוד שוהם קבע שהאב יישאר במעצר בשבעת הימים הקרובים.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

עונים לברק: "הוא הביא את בניהו-אליקו לצה"ל"

מיכל אלוני: השטן גרם שארצח את הבנות שלי

בית המשפט אישר: ניתן לגרש אזרחי דרום סודן

 

במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי יש בידיה ראיות שקושרות את האב החשוד לביצוע הרצח בכפר קאסם. פרקליטו של האב, עו"ד אנואר פריג', קובל על ההחלטה להשאיר את מרשו במעצר. לדבריו, "ככל שהחקירה מתייחסת לחשוד, אנחנו דורכים במקום. אנחנו מביאים פעולות על גבי פעולות שאותן היה ניתן לבצע בימים הראשונים ובשעת המעצר ואף לפני כן".

 

עו"ד פריג' הוסיף כי "מרשי נמצא שמונה ימים במעצר ועדיין הדיון מתנהל בתכתובת. מדובר בפעולות שהתחילו כבר בליל הרצח, כשבאותה נשימה הולכים לבית של שכן ומקבלים כלים או סכינים לבדיקה ויום לפני משחררים עצורים או מעוכבים ששהו כ-10-12 שעות ביחידה החוקרת ולאחר השחרור הולכים ומבקשים לקבל את אותם סכינים בבית".

 

השופט שוהם החליט כאמור להשאיר את האב שחשוד ברצח בנו במעצר. "שוכנעתי כי בנסיבות המקרה כמפורט לעיל, קיים חשד סביר שהחשוד עבר את העבירה המיוחסת לו. מדובר בחקירה מורכבת שמתקדמת ויש להמשיך לנהל אותה כאשר החשוד נתון במעצר. קיימת גם עילת מעצר של מסוכנות וחשש להימלטות מן הדין".

 

גופתו של הילד נמצאה בסוף השבוע שעבר במטע זיתים במרחק 20 מטרים מביתו, כשעליה סימני אלימות. בתום הדיון הקודם בהארכת מעצרו, אמר האב ביציאה מבית המשפט: "אני לא רצחתי והכול שקר".

 

בהכנת הכתבה השתתפו רענן בן-צור, רון נוטקין ואלכסנדרה לוקש
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנאס סרסור
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
יישאר במעצר. מוחמד סרסור
צילום: אבי מועלם
מומלצים