שתף קטע נבחר

"עדות: ראיתי את החשוד ברצח בנו יוצא מהמטע"

מעצרו של מוחמד סרסור, החשוד ברצח בנו אנאס, הוארך ב-7 ימים. פרקליטי החשוד אמרו בדיון בבית המשפט כי בחקירתו נאמר לו שאשה ראתה אותו יוצא מאזור הזירה, זמן קצר אחרי השעה שבה לפי החשד אירע הרצח

בית משפט השלום ברמלה האריך בצהריים (יום ג') בפעם השלישית את מעצרו של מוחמד סרסור, החשוד כי רצח את בנו אנאס בן ה-10 לפני כשלושה שבועות בכפר-קאסם. מעצרו של האב הוארך בשבעה ימים. בדיון אמרו פרקליטי החשוד כי בחקירתו על ידי המשטרה נאמר לו שאשה העידה כי ראתה אותו יוצא מאזור זירת הרצח, זמן קצר לאחר השעה המשוערת שבה בוצע. אנאס נרצח במטע זיתים.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

בדיון היום לא נחשפו ראיות מרכזיות חדשות נגד האב מצד המשטרה, אולם השופטת ליאורה פרנקל החליטה להאריך את המעצר אחרי שקראה את הדו"חות הסודיים שהגישו הטוענים של המשטרה.

 

במהלך הדיון התגלה כי המשטרה מחזיקה בסרטים ממצלמות הפזורות באזור שבו בוצע הרצח, וכן בצילומים של מצלמה ספציפית המשקיפה על הסביבה שבה אירע לפי החשד. משפחת סרסור טוענת כי אין מצלמה כזו. המשטרה לא עימתה את האב החשוד עם הצילומים שברשותה או עם עדותה של האשה.

 

בדיון היום נראה האב החשוד מותש, וכל שהסכים לומר לתקשורת הוא שלא רצח את בנו. גם בני משפחתו שבאו לדיון ביקשו למסור כי הם אינם מאמינים שהאב קשור לרצח. "אנחנו מאמינים שהוא חף מפשע ורוצים שהצדק ייצא לאור", אמר בן המשפחה נורי סרסור, "אנחנו מאמינים בלב שלם שזה יקרה. מדובר במשפחה שומרת חוק ומנומסת מאוד, ואין סיכוי שהם יעשו את המעשים שהמשטרה מנסה להפיל עליהם".

 

הזירה שבה נמצאה גופתו של הילד אנאס (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
הזירה שבה נמצאה גופתו של הילד אנאס(צילום: עידו ארז)

 

אחד מבאי כוחו של האב החשוד, עו"ד איתי שוחט ממשרד עו"ד גיורא זילברשטיין, אמר בתום הדיון: "היה היום דיון ארוך וממצה, אבל לצערי המשטרה לא מוכנה למסור שום תשובה לגבי הראיות בתיק, דבר שמקשה מאוד על צוות ההגנה לנהל

את הדיון. בית המשפט החליט להאריך את המעצר אך אין הדבר אומר שיש ראיות חזקות נגד מרשי, נהפוך הוא, זה רק אומר שהמשטרה צריכה זמן לגבש ראיות וכיום המצב הוא שאין ראיות".

 

אמו של אנאס ורעייתו של האב מוחמד, לילה סרסור, אמרה בשבוע שעבר שהיא לא מאמינה שבעלה מעורב ברצח. "אני מאמינה בבעלי. הוא תמיד פינק את אנאס", אמרה האם, שבליל הרצח הייתה בחתונה, בזמן שהאב שמר על ילדיו. האם סיפרה ל-ynet כי בעלה החשוד אהב מאוד את בנו. "הבן שלי תמיד אהב להיות עם אביו, שפינק אותו. בעלי הביא לבן שלי כל מה שהוא ביקש. לאחרונה הוא קנה לו שעון בשווי 300 שקלים וספרים שעלותם יותר מ-5,000 שקלים ועוד הרבה מתנות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האב מוחמד בהארכת מעצרו הקודמת
צילום: אבי מועלם
הילד אנאס סרסור. למה נרצח?
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
מומלצים