שתף קטע נבחר

ועידה רעיונית בקדימה: צדק חברתי ושלום עכשיו

ח"כים ופעילים במפלגה השתתפו בפאנלים בנושאים חברתיים, לקראת הדיונים על תקציב 2013. יו"ר המפלגה מופז קרא לאבו מאזן: "הנח לאיגרות ולמכתבים, בוא לדבר שלום עכשיו"

על רקע התקציב לשנת 2013, שצפוי להביא עמו גזירות קשות, ואחרי הצטרפותה לקואליציה, קיימה היום (ה) סיעת קדימה ועידה רעיונית פתוחה לפעילי המפלגה ולציבור - על מנת לגבש שורת נושאי טיפול חשובים, שיתורגמו בהמשך לדרישות בתקציב ולמהלכי חקיקה.

 

עוד בערוץ החדשות

ישראלים באפריקה: אתם לא מבינים את הסודנים

סן סו קיא: כלת הנובל הקיאה במסיבת עיתונאים

 

במהלך היום התקיימו פאנלים בתחומים שונים. פאנל "צדק חברתי", שהובילה ח"כ רוחמה אברהם, עסק ביוקר המחיה בישראל ובהשפעות המחאה החברתית. יחד עם צוות מצומצם גיבשה אברהם שורת המלצות חקיקה, בהן הרחבת הפיקוח על מחירי מוצרי בסיס בהם מזון תינוקות ומוצרי מחיה יומיומיים, הורדת מחירי מים וחשמל עבור משפחות מעוטות יכולת ועוד.

 

ח"כ רחל אדטו הנחתה פאנל שעסק בנושאי בריאות וח"כ רוני בר-און הוביל דיון על שינוי שיטת הממשל. בתום הועידה התייחס

 המשנה לראש הממשלה, השר שאול מופז, למצע החדש של קדימה והציג את העקרונות, בהם פתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני המבוסס על קווי 1967 בתוספת גושי ההתיישבות, ירושלים בירתה המאוחדת של ישראל ומדינה פלסטינית מפורזת.

 

מופז, שאמור להיפגש עם הנשיא הפלסטיני אבו מאזן, אמר: "אני קורא ליו"ר הרשות, - הנח לאיגרות ולמכתבים, מספיק עם הדיבורים והתנאים המוקדמים, בוא לדבר שלום עכשיו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ח"כ רוחמה אברהם
צילום: גיל יוחנן
מומלצים