שתף קטע נבחר

ניו-יורק: הושעו לשנה התלמידים שהשפילו אשה

ארבעת הנערים, בני 12 ו-13, שהשפילו את המלווה שלהם באוטובוס התלמידים, הושעו לשנה מהמוסד החינוכי. בנוסף הם נשלחו ל-50 שעות עבודה למען הקהילה

עונש חינוכי לנערים שהשפילו אשה באוטובוס במדינת ניו-יורק: ארבעת הנערים שהשפילו את קארן קליין בת ה-68, המלווה באוטובוס התלמידים שלהם ופרסמו את הסרטון ביוטיוב, הושעו לשנה מבית הספר. כך הודיעה הלילה (שבת) הנהלת המחוז. הארבעה, בני 12 ו-13, נשלחו למוסד חינוכי שאינו קשור לבית הספר.

 

עוד חדשות מהעולם:

מורסי להמונים בתחריר: "תסתכלו, אין לי שכפ"ץ"

אנטישמיות בווינה: חוללו 43 קברי יהודים

מילה היא פשע? בי"ח יהודי מפסיק לבצע בריתות

 

החודש זעזע את ארצות-הברית הסרטון, שבו התלמידים העירו לקליין על משקלה, על צורת השיער שלה, על איברים בגופה וגם על כך שהיא מזיעה. הם גם אמרו "אין לך משפחה כי כולם התאבדו". בנה הגדול של קליין שם קץ לחייו לפני 10 שנים. הסרטון זכה בתוך כמה ימים ל-7 מיליון צפיות ברשת האינטרנט.

 

בנוסף להשעייה הארוכה מבית הספר יאלצו התלמידים לתרום 50 שעות למען הקהילה וגם ילמדו איך ראוי להתנהג. עם זאת, הנערים לא יועמדו לדין פלילי. כל אחד מארבעת התלמידים הודה כי לא התנהג כראוי וקיבל עליו את העונש, כך נמסר מהנהלת המחוז.

 

מאז שפורסם הסרטון, לפני כשבוע, קיבלה קליין הצעות רבות לחופשות ובילויים. חברת דיסני הזמינה אותה לדיסניוורלד ואילו חברת תעופה החליטה לממן

 את כרטיס הטיסה לקליין ולשמונת נכדיה. בנוסף היא גם קיבלה שבוע חינם במלון יוקרתי בפלורידה. לאחר פרסום המקרה נערכה לה מגבית באינטרנט, שבה נאספו לא פחות מ-650 אלף דולר.

 

בשבוע האחרון הופיעה קליין בלא מעט תוכנית טלוויזיה. היא התארחה בין היתר בתוכנית "בוקר טוב אמריקה" ברשת ABC ובתוכניות אירוח נוספות ב-NBC, CNN ו-FOX NEWS. על דבריהם של התלמידים שהתייחסו לבני משפחתה שהתאבדו, היא אמרה באחד הראיונות כי אין היא יודעת אם הנערים ידעו שבנה שם קץ לחייו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
קארן קליין בתקרית
צילום: AP
מומלצים