שתף קטע נבחר

בית"ר: האוהדים נועדו עם פרקליטו של גאידמק

נציגי מיזם האוהדים החדש בבית"ר ירושלים פרסו בפני עו"ד ישראל שלו את תכניתם, ודיווחו לאחר מכן כי הפגישה הייתה חיובית. בזכות תרומה אושר מחנה האימונים של בית"ר בגרמניה

נציגי מיזם עמותת האוהדים של בית"ר ירושלים, הנרקם בימים אלו מחדש, נפגשו הבוקר (ה') עם עו"ד ישראל שלו, פרקליטו של ארקדי גאידמק, והציגו בפניו את תכנית המיזם.

 

 

הצדדים דיווחו כי הפגישה הייתה חיובית, וכי חברי העמותה יעבירו לעו"ד שלו מסמך המפרט את תנאי הקשר בין המועדון לעמותה, אותו יצטרך עו"ד שלו לאשר כתנאי להתחלת המהלך של גיוס האוהדים ואיסוף הכספים.

 

ארקדי גאידמק. עו"ד שלו ישתכנע? (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
ארקדי גאידמק. עו"ד שלו ישתכנע?(צילום: גיל יוחנן)

 

אוהדי בית"ר. ישכנעו? (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
אוהדי בית"ר. ישכנעו?(צילום: עוז מועלם)

 

בתוך כך, ולאחר מאמצים רבים, הצליחו בבית"ר לסגור באופן סופי את יציאת הקבוצה למחנה האימונים, זאת למרות הגרעון ומצבה הכלכלי הקשה של הקבוצה. היציאה למחנה האימונים שייערך בקובלנץ, גרמניה בין התאריכים 22.7 - 1.8 התאפשרה אודות לתרומה של כ-50,000 אירו, שהגיעה מחברת טריידמובייל, העוסקת ברכישת רכבים ישנים ומכירת רכבים חדשים. היציאה למחנה עמדה בספק בשל הערפל הכלכלי והניהולי סביב המועדון, אך הודות לתרומה קיומו של המחנה התאפשר.

 

מה עוד חדש ב-ynet ספורט?

 

אחת הסיבות לתרומה הנכבדת היא הזיקה של בעלי החברה לבית"ר ירושלים ולעיר ירושלים, כפי שניתן להבין מדבריהם של גורם בחברה: "אנחנו משפחה שמאוד אוהבת את בית"ר ירושלים ואת העיר ירושלים. כשראינו את מצבה הקשה של הקבוצה, החלטנו לתרום את מחנה האימונים למען הקבוצה, למען ירושלים ולמען הקהילה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אוהדי בית"ר ירושלים
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים