שתף קטע נבחר

לפיד מכחיש: לא אחבור לאולמרט, זה קשקוש

יו"ר מפלגת "יש עתיד" שולל את הפרסומים שלפיהם הזיכוי של רה"מ לשעבר יוביל לשיתוף פעולה פוליטי: "אולמרט הוא חבר קדימה, המפלגה שמעלה בתפקידה כנציגת המרכז השפוי"

תוצאות משפטו של אהוד אולמרט ממשיכות לעשות גלים גם במערכת הפוליטית. בניגוד לפרסומים שלפיהם עשוי ראש הממשלה לשעבר לחבור ליאיר לפיד, מצהיר הבוקר (ה') יו"ר מפלגת "יש עתיד" כי חרף הידידות ביניהם, אין לו כל כוונה לקדם שיתוף פעולה פוליטי עם אולמרט. לפיד נימק זאת בכך שאולמרט הוא עדיין חבר מפלגת קדימה, שכשלה בתפקידה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

"אהוד אולמרט הוא חבר משפחה ואני שמח על זיכויו, אבל אנחנו לא רצים ביחד לבחירות", מסר לפיד. "כל הפרסומים בעניין הם המצאה מקושקשת, או גרוע מזה - ניסיון של אינטרסנטים לפגוע במפלגת 'יש עתיד'".

 

גם הפעם ניצל לפיד את ההזדמנות לתקוף את קדימה, שלדבריו "מעלה בתפקידה כנציגת המרכז השפוי. אנחנו מתכוננים להחליף אותה בבחירות הבאות כנציגי הרוב הישראלי שמשרת בצבא ובשירות לאומי, עובד ואינו גומר את החודש".

 

אולמרט היה אחד החברים הקרובים ביותר ליוסף "טומי" לפיד ז"ל, אביו של יאיר. כזכור, אחרי הצהרתו על כניסה לפוליטיקה פורסם שאולמרט היה בין המקורבים שייעצו לקראת המהלך.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יאיר לפיד. "אני שמח על זיכויו, אבל..."
צילום: מוטי קמחי
מומלצים