שתף קטע נבחר

לרומא באכזבה: נוסעי wind jet נתקעו באיטליה

חברת התעופה האיטלקית ביטלה טיסות מישראל לרומא ובכיוון ההפוך. מאות ישראלים קיבלו את הידיעה בשדה התעופה ברומא ונאלצו לשלם עבור כרטיס בחברה אחרת

טיסה של חברת התעופה האיטלקית wind jet מישראל לרומא שהייתה אמורה להמריא היום (א') בשעה 5:20 בוטלה כנראה בשל בעיות כספיות בחברה. טיסה שהייתה אמורה להמריא מרומא לישראל בוטלה גם היא, ולמאות ישראלים נודע הדבר בשדה התעופה.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

לפי לוח ההמראות של רשות שדות התעופה, טיסה של חברת התעופה wind jet מספר 7983IV שהייתה אמורה להמריא מישראל בשעה 5:20 מבוטלת. סוכנויות הנסיעות הישראליות שמהן נרכשו הכרטיסים הודיעו למאות הנוסעים על ביטולה בשעות האחרונות וציינו באוזני הנוסעים שהחברה "צפויה לפשוט רגל".

 

במקביל, טיסה מספר 6982 שהייתה אמורה להמריא מרומא ולנחות בישראל בשעה 3:15 לפנות בוקר בוטלה גם היא. למאות נוסעים ישראלים נודע הדבר בשדה התעופה ברומא. דוד, שקרובת משפחתו הייתה אמורה לעלות לטיסה לישראל, אמר כי היא התקשרה אליו וסיפרה שנאמר להם שהחברה פשטה את הרגל ועל כן הטיסה מבוטלת: "היא קנתה כרטיס טיסה למחר בבוקר בחברת אליטליה. לא הייתה לה ברירה. כמובן שהיא שילמה הרבה יותר עבור הכרטיס, והשאלה כעת אם אותם נוסעים יזכו לקבל לפחות חלק מהכסף ששילמו עבור הטיסה הזו".

 

מחברת "קלאסיק אייר", המתווכת בין החברות הישראליות לבין חברת התעופה, נמסר: "החברה הודיעה על ביטול הטיסה מרומא לתל אביב ובחזרה. אנו מניחים שהחברה פשטה את הרגל ותודיע על כך בבוקר. מעבר לזה הוציא מנהל התעופה האיטלקי שלושה קומוניקטים במשך שבת, האחרון יצא לפני כמה דקות ובו נאמר שהוקם מטה חירום לטיפול בנוסעים של wind jet. כמו כן הודיע כי הגיע להסדר עם חברות תעופה אחרות באיטליה שיטיסו את הנוסעים בתוספת מחיר".

 

לפני כחצי שנה הודיעו שתי חברות תעופה אירופיות נוספות על פשיטת רגל: חברת התעופה ההונגרית "מאלב" וחברת התעופה הספרדית "ספנאייר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
מאות ישראלים מחפשים טיסות חלופיות ברומא
צילום: סי די בנק
מומלצים