שתף קטע נבחר

חשד: גבר ביקש עזרה עם התינוק - ואנס

בן 33 מאריתריאה נעצר בחשד שאנס אשה בת 40 ברחוב המסגר. על פי החשד, התוקף וחברו פנו אליה וביקשו, "תוכלי לעזור לנו עם התינוק?", וכך פיתו אותה להגיע למבנה נטוש. התוקף השני נמלט והמשטרה עורכת חיפושים אחריו

בת 40 מאזור השרון, שהייתה בדרכה לסידורים בתל אביב ירדה אתמול (ד') מאוטובוס ברחוב המסגר בדרום העיר. שם ניגש אליה אזרח אריתיראה בן 33 וביקש ממנה שתעזור לו עם התינוק שלו. היא נענתה ועלתה איתו לקומה השנייה של מבנה נטוש ברחוב, ושם, על פי החשד, אנס אותה הגבר בזמן שחברו שמר על פתח הכניסה. האשה פונתה לבית החולים וולפסון. משטרת מרחב יפתח עצרה הבוקר את אחד החשודים, וכרגע נערך חיפוש אחר חשוד נוסף.

 

העצור יובא בהמשך היום בפני שופט. החשוד קשר את עצמו לאירוע אך טען כי לא קיים איתה יחסי מין. לדבריו, חברו הוא זה שאנס אותה וברח.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

הבית ברחוב המסגר, שבו לכאורה בוצע האונס (צילום: בני דויטש) (צילום: בני דויטש)
הבית ברחוב המסגר, שבו לכאורה בוצע האונס(צילום: בני דויטש)

 

המקום שבו נעצר החשוד. רחוב המסגר בתל אביב (צילום: בני דויטש) (צילום: בני דויטש)
המקום שבו נעצר החשוד. רחוב המסגר בתל אביב(צילום: בני דויטש)

 

על-פי התלונה שהגישה האשה, החשוד גרר אותה למבנה נטוש ברחוב המסגר 8 בסיוע אדם נוסף. הוא אנס אותה וחברו ניסה לתקוף אותה גם הוא. לדבריה, בסופו של דבר הצליחו צעקותיה להבריח את השניים.

בבית החולים הגישה הקורבן תלונה במשטרה. 

 

שוטרי סיור של תחנת שרת, בליווי חוקרי מרחב יפתח, הגיעו איתה למבנה ושם איתרו את אחד החשודים. לטענת המשטרה, במקום היו ממצאים וראיות שהתאימו לגרסתה. חוקרי המשטרה סיפרו כי על גופה של האישה נתגלו סימני חבלה קשים כתוצאה ממאבקה מול התוקפים. 

 

המקרה מצטרף לשורה של תקיפות מיניות של נשים בדרום תל-אביב. לפני שלושה חודשים הוגש כתב אישום נגד שלושה תושבי אריתריאה על ניסיון אונס של נערה בת 15 ביום העצמאות. כמה שבועות לאחר מכן עצרו שוטרי מרחב יפתח ארבעה אזרחים זרים, בחשד ששדדו ותקפו מינית צעירה בת 19 בחניון ברחוב השרון בתל-אביב. במקביל הוגש כתב אישום נגד אזרח סודני בגין אונס של אשה בשכונת התקווה שבדרום תל-אביב.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המבנה הנטוש שבו נעצר החשוד
צילום: בני דויטש
מומלצים