שתף קטע נבחר

הנאשם באונס פעוט נאבק לשחרור ומציג פוליגרף

איש העסקים ניסים חדד מגיש בקשה לדיון נוסף במעצרו עד תום ההליכים, בגיבוי בדיקה שערך מטעמו. אמו של הילד, בן שנה וחצי, יצאה עם חדד בזמן המקרה: "לא אשקוט עד שהוא ייענש"

המאבק לחופש של האיש הנאשם באונס פעוט בן שנה וחצי: ניסים חדד, איש העסקים שביצע לפי התביעה מעשה סדום בבנה של אשה שיצא איתה, יגיש היום (ג') לבית המשפט המחוזי בקשה לעיון חוזר בהחלטה לעצור אותו עד תום ההליכים. בין היתר, הוא יציג בדיקת פוליגרף שערך מטעמו בבית המעצר ובה נמצא דובר אמת.

 

האישום באונס והסערה - הכותרות ב-ynet:

 

כתב האישום והראיון עם אמו של הפעוט ב-ynet זעזע רבים. חדד, שיצא תקופה קצרה עם אשה בשנות ה-30 לחייה, הואשם בתחילת השנה כי לקח את הילד הקטן לחדר הכושר במרתף הבניין שבו הוא מתגורר בתל-אביב, ושם תקף אותו מינית.

 

לפי הפרקליטות, חדד אחז בפיו של הפעוט כדי שלא יצעק. "כתוצאה ממעשיו, נגרמו לפעוט חבלות חמורות, והוא נזקק לטיפול כירורגי בהרדמה מלאה ואושפז למשך שישה ימים בבית חולים", נכתב באישום.

 

לדברי סנגוריו של חדד, עורכי הדין אלי כהן ויורם שפטל, מיד עם מעצרו הוא ביקש להיבדק בפוליגרף במשטרה, אך סורב. עוד לטענתו, לאורך כל החקירה כינו את חדד שוב ושוב שקרן ופדופיל.

 

חדד דרש להיבדק במכון פוליגרף חיצוני ואת הבדיקה ערך מנחם גוזלן, לשעבר ראש מחלקת פוליגרף בשב"כ. הוא נשאל שתי שאלות עיקריות שנוגעות להתרחשות ולאופי התקיפה המינית כפי שנטען שהתרחשה. לשתיהן השיב חדד בשלילה, ולפי המסמכים נמצא דובר אמת.

 

לדברי הסנגורים, בית המשפט העליון קבע לפני חודשיים שבכל הנוגע לסוגיית מעצר עד תום ההליכים, הרי שיש לתת משקל נכבד לתוצאות פוליגרף הקובעות שהחשוד דובר אמת,

 אף שאין להן משקל ראייתי במשפט. בנוסף, הם אומרים, יוגשו גם ממצאי בדיקות רפואיות שסותרות את הממצאים הקודמים.

 

בפתיחת המשפט כפר חדד באישום, הודה ששהה עם הילד באותו הזמן אך לא סיפק הסבר לפגיעה. אמו של הילד סיפרה בעבר כי חדד טען ש"הילד עשה את זה לעצמו". בתגובה לבקשת השחרור היא אמרה ל-ynet: "אני יודעת ששלחתי ילד בריא והוא חזר עם דם ופגיעה קשה. ממה זה בא? מי עשה את זה? איך זה קרה לו? אני לא אשקוט עד שהאיש הזה יקבל את מה שמגיע לו. הוא ישלם על מה שהוא עשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניסים חדד בבית המשפט. מה קרה שם?
צילום: מוטי קמחי
עו"ד יורם שפטל
צילום: ירון ברנר
עו"ד אלי כהן
צילום: ירון ברנר
מומלצים