שתף קטע נבחר

חשד: סרסר בבת זוגו בחודש ה-9 להריונה

פשיטה משטרתית על בית בושת חשפה סיפור מזעזע. בעל המקום, שמרצה עונש מאסר, חשוד כי סרסר בבת זוגו והכריח אותה להעביר לו 2,000 שקל מדי יום. גם הריון לא עורר בו חמלה

ביחידה המרכזית של מחוז תל אביב לא זוכרים מקרה כה מזעזע של אישה שנאלצה לעבוד בזנות. הטעות הגדולה של האישה הייתה שהתאהבה בלקוח שלה, וזה החליט להפוך אותה ל"כספומט" שלו, גם אחרי שילדה לו בת. "לא היה לי כסף לקנות טיטולים לילדה", בכתה בפני החוקרים.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

לפני מספר שבועות פשטו בלשי מחלק המוסר בימ"ר תל אביב, בפיקודו של רב-פקד רונן נחשוני, על בית בושת בעיר. השוטרים שמעו על סיפורה של אחת הנערות שעובדות במקום אשר בן זוגה הוכנס למאסר לאחר שתקף אותה. מתברר כי בן הזוג היה בעבר לקוח שלה בבית בושת אחר. היא התאהבה בו, ניהלה עמו רומן ואף הרתה לו.

 

אלא שבעוד היא חשבה שבאמצעותו תצא ממעגל הזנות, כאן החל הסיוט שלה. החשוד שכנע אותה לקחת הלוואה כדי להקים מכון ליווי שאותו היא תנהל. אלא שלאחר שהוקם המכון, לפי החשד, הוא הכריח אותה לעבוד בו, תוך שהוא מכה אותה, אונס אותה ולוקח את כל כספה.

 

אם לא די בכך, גם כאשר הגיעה לחודשי הריון מתקדמים, הכריח אותה החשוד להגיע לעבודה, ולארגן לו בכל יום כ-2,000 שקל דמי פדיון. האישה, שנותרה ללא כסף, נאלצה לקבץ נדבות מחברותיה למכון הליווי תוך שהיא כל הזמן חוששת לחייה וסופגת מהחשוד השפלות ואיומים. גם אחרי שנולדה הילדה, המשיך החשוד להתעמר בה וביקש ממנה לקחת הלוואה בבנק לצורך רכישת ג'יפ, שאותו מימנה המתלוננת מכספה.

 

כל אותה העת נקרעה האישה בין גידול ילדתה לבין הצורך לעבוד במשמרות כפולות כדי לספק את צורכי בן זוגה הסרסור. "מדובר במקרה מזעזע של סחר ועבדות", אמר רב-פקד אדי פלינר, ראש מחלק תשאול בימ"ר תל אביב. "החשוד כפה עליה לקיים יחסי מין, לקח את הכסף תוך שהוא שולט בחייה. מזמן לא נתקלתי במקרה כה מזעזע של אדם ששלט בחייו של אדם אחר".

 

הבוקר הפכה החקירה לגלויה עם מעצרו של החשוד, שמרצה עדיין עונש מאסר. בנוסף אליו נעצרו אביו ואדם נוסף שלפי החשד סייע בהפעלת המכון. בימ"ר תל אביב משוכנעים כי לאור הראיות שיש בידיהם, כבר בימים הקרובים יוכלו להגיש כתב אישום נגד החשוד המרכזי ושותפיו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: קובי קואנקס
רב-פקד רונן נחשוני
רב פקד אדי פלינר
צילום: מוטי קמחי
מומלצים