שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הווארד סטרן נגד ג'יי לנו: ומה יעשו ב-NBC?

  בתוכנית הרדיו שלו, הווארד סטרן תיאר את ג'יי לנו כ"תולעת חסרת עמוד שדרה". הבעיה: שניהם מועסקים על ידי NBC, ולדברי שדר הרדיו, ברשת כבר זרקו לו הערה מאיימת. אבל הוא לא מתכוון להיכנע, גם אם זה יעלה לו בחוזה של 15 מיליון דולר

  "ג'יי לנו הוא חלאה, תולעת חסרת עמוד שדרה". במילים אלה השתמש שדר הרדיו הווארד סטרן כדי לתאר את מנחה הלייט-נייט הוותיק בתוכנית הרדיו שלו. לא מפתיע, בהתחשב בכך שמדובר בכוכב עם פה גדול במיוחד. אבל הפעם, הפה הגדול הזה שבנה לו את הקריירה עלול לעלות לו מיליוני דולרים.

   

  הרקע לאירוע: לנו החליט לקצץ בשכרו על מנת להציל עובדים ב"טונייט שואו", אחרי שרשת NBC פיטרה 20 אנשי צוות. למה סטרן לא אהב את זה? בתוכניתו שלו טען שלנו לא עושה את זה מטוב לבו, אלא שהוא רצה לקצץ בעצמו משרות של אנשים מהצוות, אך לא רצה להצטייר כבחור הרע.

   

  אבל בכך לא הסתיימה הסאגה. במאי האחרון, סטרן החל לשמש כשופט בעונה השביעית של התוכנית "America's Got Talent", המשודרת גם היא ב-NBC. שווי חוזה העבודה שלו ברשת: 15 מיליון דולר. יום לאחר שנשא את נאום הביקורת שלו על לנו, הוא סיפר שקיבל איום מאחד המנהלים ב-NBC. זה, לדבריו, רמז לו שכדאי לו להפסיק לדבר על לנו.

   

  הווארד מספר סטרן על האיום של NBC - ומבטיח להמשיך לדבר על לנו

   

  סטרן, כצפוי, סירב לשתוק: "אל תגידו לי לא לדבר על ג'יי לנו", הוא אמר, "אני אדבר עליו ארבע שעות אם תגידו שאסור לי. דווקא סיימתי להגיד מה שהיה לי לפני שאמרו לי שאני לא יכול, ועכשיו הדליקו אותי מחדש". אחר כך הוא גם הוסיף שהוא אוהב את עבודתו בתוכנית הטלוויזיה ואוהב את האנשים ב-NBC, אבל שהוא מעדיף לעזוב מאשר לצנזר את דבריו על לנו - ומבחינתו גם פיטורים מיידיים יהיו בסדר גמור.

   

  סטרן בן ה-57 החל את דרכו כמדבב סרטים מצוירים ובהמשך התגלגל לרדיו, שם הוא משדר כבר יותר מ-30 שנה. במהלך הקריירה המפוארת שלו, הוא שידר 20 שנה גם בתחנות הרדיו הגדולות בוושינגטון וניו יורק. את סוד ההצלחה שלו הוא יכול לזקוף בעיקר לפרובוקציות (כמו למשל לבקש ממאזינה לשבת על רמקול גדול בזמן שהוא יגרום לה לאורגזמה בשידור חי) ולדיבור מלוכלך ולקללות, שעלו לו בעשרות קנסות בסכום כולל של יותר מ-2.5 מיליון דולר והעניקו לו את הכינוי "מלך הקנסות".

   

  זו גם הסיבה שב-2004 עבר סטרן לשדר באחת בתחנה שאינה כפופה לרגולציה הקפדנית של התחנות המסורתיות בארצות הברית, אבל נהנית מכמות קטנה יותר של מאזינים. כנראה שתקציב ההפקה המכובד שהוצע לו - 100 מיליון דולר לשנה - והעובדה שהוא יכול לשמור על הפה שלו פתוח ללא מגבלה, הכריעו את הכף.

   

  היריבות בינו לבין לנו התחילה לפני שנים. ב-1995 הופיע סטרן בתוכנית של של לנו עם שתי כוכבות פורנו בביקיני. במהלך ראיון של מבקרי הקולנוע ג'יין סיסקל ורוג'ר אברט, התחיל סטרן למצוץ את האצבעות של הבנות, וזכה

  לתשואות מהקהל. היה ברור שלנו מובך מהעניין, והוא אף אמר מספר פעמים לסטרן שהקטע יירד בעריכה. התוכנית אף ירדה משידור בגלל שהקהל השתולל מהסיטואציה, ולמחרת אמר לנו שסטרן חצה את הגבולות המקובלים. בתגובה אמר סטרן שלנו לא היה צריך להיות כל כך לחוץ.

   

  גם ב-1997, הוזמן סטרן לתוכנית של לנו, ובמהלכה אמר בציניות שהפנים שלו הם הפנים של הוליווד, ובתגובה אמר לנו שאין דבר שהוא אוהב יותר מלראות את סטרן מתרוצץ ברחבי העיר ומלקק את התחת לאנשים.

   

  עדיין לא ברור כיצד תגיב רשת NBC להכפשות החדשות של סטרן על לנו, שנחשב לכוכב ענק. אבל לא מהנמנע לחשוב שקיים סיכוי גדול שהם יאמצו את בקשתו ויפטרו אותו. כך או כך, ברור לכולם שלא מדובר פה בעניין של כסף - זה לא חסר לאף אחד מהמנחים - אלא בעיקר כבוד. ברור גם שהמלחמה הזו לא תסתיים בדברים האלה, ותמשיך להיות, כמו שמקובל באמריקה, פומבית להחריד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הווארד סטרן. לא מוותר
  ג'יי לנו. יגרום לפיטורים?
  צילום: getty images image bank
  לאתר ההטבות
  מומלצים