שתף קטע נבחר

שרדה בג'ונגל 38 שנה - והתאחדה עם הוריה

איחוד מרגש לאחר 38 שנה: אשה הודית שנעלמה בילדותה נמצאה חיה בבית קברות במיאנמר. האשה, נג צ'הידי (42), הייתה רק בת 4 כשנעלמה מביתה בכפר בגבול שבין הודו למיאנמר. כך דיווח שלשום (יום ב') הצהובון הבריטי "דיילי מייל".

 

ארה"ב בוחרת 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

ב-1974, צ'הידי ובן דודה נראו משחקים בשדות של הכפר, ולאחר מכן נעלמו. הקהילה המקומית התגייסה לסייע בחיפושים אחר שני הילדים. יום למחרת נמצא הילד כשהוא בחיים, אך עקבותיה של צ'הידי נעלמו. הילד הקטן סיפר לאחר מכן כי "אשה שחיה ביער נתנה לשניים מחסה ואוכל", אך בת דודתו לא נמצאה. המקומיים אף האמינו שהיער שהילדים נעלמו בו רדוף רוחות רפאים.

 

עוד חדשות בעולם :

 

כעבור כמה שנים החלה שמועה באזורים הכפריים של הודו, שלפיה ילדה משוטטת בג'ונגל באזור, אך דברים אלה היו רק בגדר רכילות.

 

רק לאחר שנים רבות הגיעה בשורה מפתיעה. ביולי האחרון ביקרה את הוריה של הילדה בהודו תושבת אחד הכפרים השכנים מעבר לגבול עם מיאנמר. אב משפחת צ'הידי שהצטרף לארוחת ערב עמה, לא האמין לדבריה של האורחת: "היא סיפרה לי שאני דומה לאשה שהיא אימצה ארבע שנים קודם לכן. מצאו אותה בבית קברות כשהיא ערומה והצילו אותה. מיד חשבתי על הבת שלי וסיפרתי לה על המקרה".

  

כמה ימים לאחר מכן הגיע האב לביתה של האורחת ממיאנמר ולאחר 38 שנה זכה לפגוש את הבת האובדת: "בהתחלה לא זיהיתי אותה, אבל שמתי לב לסימני הלידה על פניה, והייתי בטוח שמדובר בבת שלי".

  

האב סיפר כי בתו לא זכרה דבר, אך יום למחרת היא ניגשה אליו, חיבקה אותו וקראה לו אבא: "לא יכותי להאמין, הייתי שמח כל כך".

  

לדברי המשפחה, צ'הידי מסתגלת כעת לחייה החדשים עם הוריה. היא דוברת רק כמה מלים בודדות בשפה המקומית. "היא לומדת כל יום דברים חדשים ועוזרת לאמה במטבח ובשאר מטלות הבית", סיפר האב הנרגש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים