שתף קטע נבחר

ד"ר רות וד"ר סקס: המשחקים המזוויעים של הקצין

פרטים חדשים על אודות קצין במיל' שחשוד בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בנערים, חושפים את הדרך שבה הצליחה המשטרה להגיע לכ-25 קורבנות. לחלקם הוא הבטיח עזרה בגיוס

החשוד בביצוע עבירות מין בכ-25 נערים טען כי מדובר בקונספירציה של "ילד אחד שמנסה להעליל עליי". במשטרה החליטו לאפשר לחשוד "להירדם" ולהיאחז בקו ההגנה שבחר וככל שהחקירה נמשכה נאספו עוד ועוד עדויות על תקיפותיו המיניות. היום (ה') נחשפים פרטים נוספים על אודות מעשיו של החשוד, סגן-אלוף במיל' רמי כפיר (61), ששימש בעבר כמדריך הצניחה הראשי של צה"ל. מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

הגרסה שמסר החשוד לאחר מעצרו סייעה לחוקרי מחלק הנוער במשטרת ראשון לציון בראשותו של פקד בנו דוד. החוקרים אפשרו לכפיר להגיע למסקנה שבידיהם רק תלונה של נער אחד, אולם לאחר שעברו על הרשימות בטלפון הנייד שלו, הם הצליחו לדלות שמות של יותר מ-20 נערים, שלפי החשד נמנו עם קורבנותיו. רק אחרי שהשוטרים גבו את כל העדויות, הם הטיחו בחשוד את כל הידוע להם. "אנחנו בטוחים שיש עוד נערים", אמרו במשטרה.

 

"לדעת מין טוב". ספר שנתפס בביתו של החשוד ()
"לדעת מין טוב". ספר שנתפס בביתו של החשוד

 

בחיפוש שנערך בביתו של הקצין שנעצר לפני כשבועיים נתפסו אביזרי מין וסרטים פורנוגרפיים. מהמידע שהגיע למשטרה עלה כי החשוד נהג לאסוף לביתו את הנערים בני 18-13 ולבצע בהם עבירות מין שכללו מעשים מגונים ומעשי סדום. בנוסף, במשטרה חושדים כי כפיר נהג להשקות את הנערים במשקאות אלכוהוליים ולהדיח אותם לשימוש בסמים.

 

חוקרי מחלק הנוער, שרגילים לשמוע על עבירות מין

שמבוצעות בילדים ובנערים, נדהמו מהיקף התלונות נגד החשוד ומאופי שלהן. בתחנת ראשון לציון החליטו להקים צוות חקירה מיוחד שגבה את עדויות הקורבנות וכולם תיארו דפוס פעולה דומה. לפי החשד, כפיר נהג להציג בפני הנערים סרטים פורונגרפיים ואז היה עובר ל"הצגה" ומשחקי מין שאותם כינה בשמות "ד"ר סקס" ו-"ד"ר רות".

 

נוכח ריבוי העדויות, זכה התיק לכינוי "מלך השכונה". מעדויות הנערים עלה גם כי החשוד נהג להתפאר בתפקידו בצה"ל ואף הבטיח לחלקם עזרה במהלך גיוסם לצה"ל וסיוע בעתידם הכלכלי. כשהחוקרים ניתחו את דמותו של החשוד, התברר להם כי הוא הפך דמות לחיקוי וכי הייתה לו תוכנית סדורה שמטרתה הייתה לממש את הפנטזיות המיניות שלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מחר יוגש כתב אישום. כפיר
פקד דוד
מומלצים