שתף קטע נבחר

צרפת: אין לפרסם תמונות עירום של קייט מידלטון

בית משפט צרפתי קבע גם שהמגזין הצרפתי שפרסם את תמונות העירום של הדוכסית, יחויב למסור אותן תוך 24 שעות. בנוסף נפתחה חקירה פלילית האם הופרה פרטיותה של מידלטון

צו איסור פרסום גורף לתמונות שהביכו את בית המלוכה הבריטי: בית משפט באזור פריז קבע בצהריים (יום ג') כי המגזין הצרפתי "קלוזר" (Closer), שפרסם בשבוע שעבר את תמונות העירום של הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון, יחויב למסור אותן תוך 24 שעות ואסר על המשך הפצתן בכל כלי המדיה במדינה.

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

בנוסף, הורה בית המשפט על פתיחת חקירה פלילית, שתבדוק אם המגזין הפר את פרטיותה של הדוכסית, ששהתה בחופשה עם בעלה הנסיך וויליאם. השופט אמר כי אסור להפיץ או למסור את התמונות למי שנמצא בצרפת וגם מחוצה לה.

 

מידלטון והנסיך וויליאם באיי שלמה, אתמול (צילום: AP) (צילום: AP)
מידלטון והנסיך וויליאם באיי שלמה, אתמול(צילום: AP)

 

ביום שישי בבוקר פרסם המגזין הצרפתי "קלוזר" תמונות עירום של הנסיכה קייט מידלטון בעמוד השער שלו תחת הכותרת "Oh My God". לטענת המגזין, התמונות צולמו בעת שהדוכסית מקיימברידג' ובעלה, הנסיך וויליאם, שהו בחופשה בטירה בצרפת השייכת לאחיין של מידלטון, לורד לינלי. באתר המגזין הוזמנו הקוראים לרכוש את המהדורה בדוכנים: "התמונות שהעולם ציפה להם בקוצר רוח; הדוכסית מקיימברידג' טופלס".

 

ביום ראשון התפרסם במגזין הרכילות האיטלקי "CHI" סט צילומי עירום נוסף של הדוכסית - שלישי במספר. המגזין, בבעלותו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, פרש בגיליון מיוחד עשרות צילומים על פני 38 עמודי צבע, ונתן לפרויקט את הכותרת: "המלכה עירומה". בין היתר, השתמשו אנשי המגזין גם בתמונות הבודדות שכבר פורסמו בשבוע שעבר ב-"Closer" - גם הוא תחת שליטת ברלוסקוני.

 

עורך המגזין האיטלקי, אלפונסו סיניוריני, כינה את התצלומים "הישג עיתונאי יוצא

 דופן", והדגיש כי "גם טלפון ישיר מהמלכה" לא היה גורם לו לעצור את הפרסום. "בפעם הראשונה, המלכה העתידית של בריטניה מופיעה בצורה טבעית, ללא גינונים ואילוצים חברתיים", הצהיר. "מדובר בסקופ, לא בסקנדל".

 

וויליאם וקייט תועדו בשעה שנפשו בטירה בבעלותו של הלורד ויסקונט לינלי ורעייתו סרינה. לינלי הוא בנה של הנסיכה המנוחה מרגרט, אחותה של המלכה אליזבת. בעיתון הבריטי "טיימס" העריכו כי התמונות צולמו ממרחק של כ-400 מטרים מהטירה, באמצעות עדשה מיוחדת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים