שתף קטע נבחר

תושבי נס ציונה הבריחו פדופיל: "סכנה לילדים"

משאית הציוד של משפחת הפדופיל בישרה את האות - ועשרות תושבי יצאו להפגין נגד כוונתו להשתקע במקום. "מי מבטיח לנו שהוא לא ישוב לסורו"? הביעו את חששם, נוכח העובדה שב-27 השנים האחרונות הוא נכנס ויצא מהכלא בגין עבירות מין

עשרות תושבים זועמים הפגינו הבוקר (יום ו') בנס ציונה במחאה על כוונתו של פדופיל מורשע לעבור להתגורר באחת השכונות בעיר. המשטרה הוזעקה לאחר שנרשמו התפרעויות במקום.

 

דיווחי חדושת נוספים ב-ynet:

ניצולת שואה נשדדה ואושפזה: "יצאתי בנס"

חיסול בשכונה השקטה: "מלחיץ. זה הגיע אלינו"

 

בחירות בארה"ב 2012 - כל הדיווחים ב-CNN ו-ynet

 

האיש שכבר גורש לפני זמן קצר מבית אחר שבו ניסה להתגורר בגדרה, יצטרך כנראה שוב לחפש בית, כיוון שעשרות תושבים התגודדו מול הבניין ברחוב זרובבל בעיר, שאליו הגיעה המשאית שהובילה את רכושם של בני משפחתו.

 

התושבים מפגינים ברחוב ()
התושבים מפגינים ברחוב
 

השכנים הבינו כי המשפחה חתמה על חוזה שכירות עם בעל הבית, שטען כי לא ידע דבר על עברו של האיש, וכי מי שניהל מולו את חתימת החוזה הייתה אשתו, שטענה כי היא פרודה. בעקבות זעמם של התושבים החליט בעל הדירה לבטל את חוזה השכירות.

 

"אנחנו לא רוצים את הסכנה הזאת ליד הילדים שלנו", אמר אחד השכנים. "הוא כבר הוכיח בעבר כמה הוא מסוכן, כשישב במאסר ארוך בכלא על פגיעה בילדים. מי מבטיח לנו שהוא לא יחזור לסורו"? אמר אחד המפגינים במקום.

 

27 שנות כניסה ויציאה מהכלא

בשנת 2006 גזר בית המשפט שבע שנות מאסר על האיש, בגין תשעה מקרים של מעשים מגונים בקטינות. בעברו היסטוריה ארוכה של הרשעות - כולן על עבירות מין כלפי קטינים - אך פעם אחר פעם במהלך השנים התאפשר לו לחזור ולבצע את אותם מעשים. 

 

לפני 27 שנים נשלח האיש לשבעה חודשי מאסר בפועל, בגין מעשה מגונה בקטין. שלוש שנים לאחר מכן הוא נידון לחמישה חודשי מאסר, ב-1990 הוא נידון ל-38 חודשים, כעבור שנה - בעקבות הרשעה נוספת - הוא נידון ל-20 חודשים ובשנת 1995 ל-48 חודשי מאסר.

 

ב-2006 כאמור נשלח לכלא שוב, בפעם השישית, ואף חויב לפצות את קורבנותיו בסכום כולל של 50 אלף שקלים. על פי ההרשעה, הוא התחזה למדריך קפוארה וניצל זאת על מנת לבצע מעשים מגונים בקטינות. בארבעה מקרים הוא הואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינות שטרם מלאו להן 14 שנים, ובחמישה מקרים בקטינות בגירות יותר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים