שתף קטע נבחר

הודה ברצח הצעיר בצ'ק פוסט: "רבנו בסילבסטר"

בן 29 נעצר בחשד שדקר למוות את ולדימיר דרנוב, שִחזר והסביר: זה התחיל מסכסוך במסיבה בערב השנה החדשה. במהלך פסטיבל בעיר זיהה אותו שוטר על סמך תיעוד מצלמות האבטחה בזירת הרצח. סנגורו: "הוא הותקף באלימות"

החשוד ברצח ולדימיר דרנוב בצומת הצ'ק פוסט בסוכות הוא בן 29 מחיפה. כך הותר היום (ג') לפרסום. דרנוב (23), שחקן עירוני קריית אתא בכדורעף, נדקר בחזהו לפנות בוקר בערב חג סוכות. לדברי החשוד בהודאתו בפני שוטרים, הרקע לקטטה היה סכסוך ישן בין חבורות, שהחל בערב השנה האזרחית החדשה.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

ארה"ב: זכה בתחרות אכילת מקקים, התמוטט ומת

נוער בסיכון: החובשים נאלצים לשמש גם כסוהרים

 

החשוד נעצר ביום חמישי על ידי חוקר של היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז חוף, רס"ר פאדי תלחמי, שזיהה אותו על פי תמונתו שהוצאה ממחשבי המשטרה בעקבות תיעוד מצלמות האבטחה של המועדון. הוא הסתובב בעיר התחתית בחיפה, שבה נערך באותה עת פסטיבל, והחוקר שהבחין בו עצר אותו במקום.

 

החשוד הודה במיוחס לו ואף שחזר את המעשה מול מצלמות החוקרים. לדבריו, בערב הסילבסטר האחרון פרצה מריבה בינו לבין המנוח, במהלכה לדבריו תקף אותו דרנוב עד שנזקק לטיפול רפואי בבית החולים. 

 

החשוד סיפר כי במהלך מסיבה ב-31 בדצמבר 2011, התעמתו שתי חבורות צעירים במועדון "פלמינגו" בצומת הצ'ק פוסט. לאחת החבורות השתייך דרנוב, ולדברי החשוד שהשתייך לחבורה השנייה, הוא עצמו ניסה להפריד בין הנצים. הוא טען כי דרנוב תקף אותו בפניו ועד היום הוא נושא צלקות מאותו אירוע.

 

עוד טען החשוד כי בערב הרצח היה בינו לבין דרנוב עימות נוסף במועדון ה"מלינה" שבו בילו שניהם, ולאחר מכן דקר אותו למוות. את הסכין השליך בסמטה סמוכה, שם נמצאה לאחר מספר שעות בידי החוקרים. במשטרה ממתינים לתוצאות בדיקות המעבדה כדי לוודא שאכן מדובר בכלי הרצח. 

 

הסכין נמצאה, השחזור בוצע

ביום שישי האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד בשישה ימים, והחוקרים החלו בנסיונות להביאו להודות במעשה. מפקד ימ"ר חוף, ניצב משנה אלי אסייג, אמר כי בסופו של דבר לאחר שהחוקרים הציגו בפניו את הראיות והדגישו את חומרת המעשה המיוחס לו, הודה החשוד ברצח. אתמול הוביל החשוד את החוקרים למקום הרצח ושם שיחזר לעיני המצלמות את המעשה.

 

החשוד מתגורר בחיפה, ונרשם השנה ללימודים במוסד אקדמי. ביום הרצח, כך נודע ל-ynet, משך 4,000 שקלים מחשבונו וניסה לאתר כרטיס טיסה על מנת לעזוב את הארץ. סנגורו, עו"ד תומר נווה, ציין כי החשוד הוא אדם נורמטיבי ללא עבר פלילי, וכי אמנם הודה במעשה אך המנוח תקף אותו בעבר באלימות רבה. לדבריו, עדיין אין בידיו את מלוא הראיות שבידי המשטרה.

 

בני משפחתו של החשוד אמרו כי הם המומים בשל המעצר והחשדות המיוחסים לו. לדברי אמו, היא אינה מאמינה לחשדות המשטרה: "אני מכירה את הבן שלי, הוא בן אדם טוב, הוא סטודנט, הוא לא יכול לעשות דבר כזה. אני מוכנה להישבע על כך בחיים שלי", אמרה האם. היא סיפרה שמאז מעצרו היא חיה בפחד רב מחשש לנקמה.

 

דרנוב שנדקר למוות גדל בקריית אתא ומתגורר בבית אביו, ששהה באוקראינה בעת הרצח. אמו מתגוררת בחיפה אף היא. האם סיפרה כי הוא סיים לפני כשבועיים את קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית ובחודש הבא אמור היה להתחיל את לימודיו במכינה באוניברסיטת חיפה. הוא חלם ללמוד הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובינתיים עבד בעבודות מזדמנות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד ברצח בבית המשפט
צילום: גיל נחושתן
ולדימיר דרנוב
עו"ד תומר נוה
מומלצים