שתף קטע נבחר

חשד: צעירים אנסו בת 16 במשך שעות

הנערה הגיעה למפגש בראש העין עם מכר ועל פי החשד הושקתה באלכוהול וסוממה, כך שלא יכלה להתנגד. המשטרה עצרה חשוד שטוען כי קיים איתה יחסים בהסכמה, אך הכחיש נוכחות של אחרים בחדר

נערה בת 16 מאזור השרון נאנסה על-פי החשד על-ידי כמה צעירים בדירה בראש העין. שוטרים שהגיעו למקום בעקבות תלונה של שכן מצאו אותה שתויה, וככל הנראה מסוממת. "בכל פעם שהתעוררתי ראיתי מישהו אחר מעליי", סיפרה לחוקרים. עד כה נעצר חשוד אחד באונס, אך הוא מכחיש וטוען כי הכול היה בהסכמה.

 

 

הנערה הגיעה לבקר את הצעיר, בן 18, לה הייתה היכרות מוקדמת איתו. הוא לקח אותה לחדר צדדי, אליו הגיעו צעירים נוספים, שעל פי החשד נתנו לנערה לשתות אלכוהול ולצרוך סמים. על פי החשד, כשהנערה איבדה את הכרתה הם אנסו אותה במשך מספר שעות, לעיתים יחד.

 

אחד השכנים שהבין מה מתרחש באותו חדר הזעיק את שוטרי משטרת ראש העין, שמצאו את הנערה במצב ירוד ופינו אותה לטיפול ובדיקות רפואיות. לחוקרים סיפרה הנערה כי הייתה במצב שבו לא יכלה להתנגד למעשים, ובין לבין הייתה מתעלפת.

 

עוד בחדשות ynet:

 

החשוד המרכזי ניסה להימלט מהמקום, אך נתפס ונלקח לחקירה. למקום הגיעו גם שוטרי

המחלקה לזיהוי פלילי, שאספו ממצאים מהזירה.

 

הצעיר הודה בחקירתו כי קיים יחסי מין עם הנערה, אולם לדבריו לא ידע שהיא קטינה, משום שהיא נראית בגירה. הנערה הכחישה את דבריו וסיפרה כיה וא ידע שהיא בת 16. החשוד הודה כי שתו יחד אלכוהול אך הכחיש כי השתמשו בסמים או שבחדר היו גברים נוספים. השוטרים הטיחו בפניו את שמותיהם, אך הוא המשיך להכחיש וסירב לשתף פעולה. החשוד נעצר להמשך חקירה, ובמשטרה אומרים כי צפויים מעצרים נוספים.   

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנערה איבדה את הכרתה
צילום: index open
מומלצים