שתף קטע נבחר

התקשרו למשטרה: "אבא והאחים אונסים אותנו"

המשטרה הוזעקה לבית בפזורה הבדואית בנגב לאחר שאחיות בנות 10 ו-14 טענו כי הפכו לשפחות מין של הגברים במשפחה

בית הזוועות: שני אחים מהפזורה הבדואית בנגב נעצרו אתמול (יום ד') בחשד שהתעללו מינית במשך שנים בשתי אחיותיהן בנות 10-14. אבי המשפחה שחשוד אף הוא בביצוע המעשים הצליח להתחמק מהשוטרים וכעת נערך מצוד אחריו. שתי הבנות טלפנו למוקד 100 של המשטרה וכשהגיעו השוטרים לבית הם נתקלו בהתנגדות של בני המשפחה שכללה איומים בסכיני קצבים.

 

בחירות 2013 - כל הדיווחים ב-ynet

 

השוטרים הצליחו לחלץ את הבנות מחדרן שבקומה השלישית ושני האחים, בני 19 ו-21, הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע. במשטרה מייחסים לשניים עבירות של אונס, התעללות מינית וניסיון לתקיפת שוטרים.

 

שתי האחיות סיפרו לחוקרים כי במשך שנים שימשו כ"שק חבטות" ושפחות המין של הגברים במשפחה. שני האחים שחשודים בתקיפתן ניסו למנוע כאמור את כניסת השוטרים באמצעות סכיני קצבים. השוטרים מיחידת אורגן בפיקודו של רב-פקד ניבי אוחנה, קיבלו את הקריאה לעזור לשתי הבנות בעת שעסקו בפעילות מבצעית באזור.

 

עם הגעתם למקום, הבחינו השוטרים בבנות בקומה השלישית. הם עלו לחדר שבו היו סגורות ומצאו אותן נסערות ובוכות. האחות הגדולה סיפרה בתשאול הראשוני כי היא ואחותה הצעירה סבלו מהתעללות ממושכת, נאנסו ועברו תקיפות פיזיות והתעללות נפשית מצד אביהן ושני אחיהן. עוד סיפרה האחות הגדולה כי לא ידעה לאן לפנות, אך לאחר שהבחינה בנוכחות משטרתית רבה באזור היא החליטה לאזור אומץ ולבקש עזרה.

 

אחד האחים איים על הבנות בנוכחות השוטרים ואמר להן: "תסתמו את הפה". כוח של בלשים הוזעק במקביל לבית על-מנת להוציא את הבנות בבטחה. בשלב זה נטל האח סכין קצבים לעבר אחד השוטרים, אולם השוטר שלף את אקדחו ובעקבות כך שמט החשוד את הסכין. האחיות הועברו למשטרת העיירות ולאחר מכן לטיפול גורמי הרווחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תקיפות מיניות במשך שנים (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים