שתף קטע נבחר

מאבטח ניצל מינית וביקש: "תביאי גם את הבת"

מאבטח בסניף עמידר בי-ם שכב עם אישה שנזקקה לסיוע בשכר דירה ונתן לה בתמורה כסף וחומרי ניקוי. הוא מואשם שביקש ממנה לצרף את בנותיה הקטינות: "אני אלטף ונראה טלוויזיה"

מאבטח בסניף עמידר בירושלים ניצל את מצוקתה של אישה קשת יום, קיים איתה יחסי מין תמורת 100 שקל וחומרי ניקוי, והציע לה תשלום נוסף אם תביא גם את בנותיה, אחת מהן הייתה אז בת 9 בלבד. על פי כתב האישום, שהוגש היום (א') לבית משפט השלום בירושלים נגד המאבטח (28), הוא אמר למתלוננת: "הבת שלך תראה טלוויזיה ואני אלטף אותה".

 

פרקליטות מחוז ירושלים מאשימה את המאבטח בניסיון לבצע מעשה מגונה בשתיים מבנותיה של האישה.

 

 

המקרה החל כשהמתלוננת, תושבת ירושלים בת 48, שמגדלת לבדה את שלוש בנותיה (כיום בנות 22, 18 ו-11), הגיעה בספטמבר 2010 לסניף עמידר בעיר וביקשה סיוע בשכר דירה. היא התבקשה לפתוח תיק ונדרשה לשלם על כך 50 שקל, שלא היו מצויים בכיסה. היא פנתה אל הנאשם, מאבטח של חברה חיצונית שעבד במקום, וביקשה ממנו את הכסף. על פי כתב האישום, הוא הציע לה להגיע לאחר שעות הסגירה של הסניף, והבטיח שישלם לה 50 שקל תמורת יחסי מין.

 

כמו כן, נטען שלאחר שבוע קיימו השניים יחסי מין בביתה של המתלוננת, ובתמורה הוא נתן לה 100 שקל

וחומרי ניקוי וכתב בשמה שני מכתבים לעמידר. הוא לא הסתפק בכך ובשיחת טלפון שקיים איתה הוא ביקש שתביא אליו את בתה הקטנה, אז בת 9. הוא הסביר שברצונו לחבק, ללטף ולנשק את הילדה, ובתמורה הוא ייתן לאמה 300 שקל וחומרי ניקוי. הנאשם, נטען, אמר לאם שהוא יעשה עם הילדה מה שהוא עושה איתה: "מתחבקים, מתנשקים, פעם אחת, זה הכול".

 

על פי כתב האישום, כשהמתלוננת סירבה להביא את בתה הקטנה, הוא הפציר בה להביא את בתה בת ה-16 תמורת כסף וחומרי הניקיון. הוא תהה באוזניה את מי מבנותיה יותר קל יהיה לה להביא וביקש שלא תבוא לבד: "לבד זה לא אותו דבר".

 

בהזדמנות אחרת אמר הנאשם למתלוננת שהוא רוצה לעזור לה, אבל הוא רוצה "שהמצב יהיה הדדי, שאני איהנה קצת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה. "אל תבואי לבד"
צילום: index open
מומלצים