שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: AFP
  תפילה בירושלים למען "משה רומני שליט"א"
  "התקשרו מאמריקה וביקשו שנעורר רחמי שמים", אמרו בישיבת איש חיל. אילו פרקי תהילים צריך לקרוא בשביל שאובמה יודח?

  הנשק הסודי נשלף: מניין של מקובלים קיימו בצהריים (יום ג') בירושלים תפילה חשאית להצלחתו של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית מיט רומני. עשרת המקובלים, שהתקבצו בישיבת "איש חיל", ערכו "תיקונים" מיוחדים וסגולות להפלת משטרו של הנשיא המכהן ברק אובמה.

   

   

  הטקס כלל את פתיחת ארון הקודש, קריאת פרקי תהילים וכאמור נוסחאות סודיות שנועדו להביא להתערבות שמיימית בנעשה בעולמנו הצר. כצעד בונה אמון, הוחלט לכנות את המועמד הנוצרי-מורמוני בשם המחייב "משה רומני שליט"א".

   

  "תפילה כזו יכולה להפוך עולמות" (צילום: עקיבא נוביק)
  "תפילה כזו יכולה להפוך עולמות"(צילום: עקיבא נוביק)

   


   

  "פתחנו את ההיכל, וקראנו תהילים ופסוקים מהתורה שאומרים אותם להצלחה ולישועה", סיפר שמואל בן עטר, שדרן רדיו חרדי שהשתתף באירוע. "אנחנו מבקשים מעם ישראל שיתפללו להפלתו של אובמה שלא אוהב את ישראל".

   

  לאחר הפצרות, ניאות בן עטר לגלות את הנוסחה הסודית שאמורה להביא את המועמד הרפובליקני אל הבית הלבן: "צריך לקרוא את פרקים קכ"א וגם ק"נ בתהילים, שאלה פרקים שמסוגלים לישועות. אחר כך לומר 12 פעמים את הפסוק 'לעולם השם דברך ניצב בשמים'. זה פסוק שאומר שאם יש גזירות קשות על עם ישראל אז שיישארו בשמים.

   אחר כך צריך לפתוח את ארון הקודש ולבקש בפתיחת ההיכל את ניצחונו של רומני, ולתת שקל לצדקה". הנוסחה, אגב, עובדת כנראה גם הפוך - ניתן לבקש גם את ניצחונו של אובמה, לא עלינו.

   

  התפילה המיוחדת נולדה לאור פניות שהגיעו מתומכים יהודיים של רומני מעבר לים, מספר בן עטר. "התקשרו מאמריקה וביקשו שנעורר רחמי שמים. בכל העולם יתפללו הלילה למען משה מיט רומני". הלילה בחצות תצא משלחת מהישיבה לכיוון הכותל המערבי, שם יקראו פרקי תהילים וינסו "להעביר את רוע הגזירה", כלשונם. "רבי שמעון בר יוחאי כותב בזוהר שכל מה שגוזרים אנשי חצות מתקיים", אומר בן עטר באופטימיות. "אז הלילה נרבה בתפילה כדי שיעלה מנהיג אמריקני שישמע את שוועתנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תפילה בירושלים למען "משה רומני שליט"א""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רומני בכותל, בקיץ האחרון
  צילום: אוהד צויגנברג
  היום בתפילה
  צילום: עקיבא נוביק
  הכניסה לישיבה, הבוקר
  צילום: עקיבא נוביק
  מוצר השנה
  מומלצים