שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  האם "אלמו" מרחוב סומסום קיים יחסים עם קטין?

  צעיר פנה להפקת "רחוב סומסום" בטענה שקווין קלאש, שמדבב את דמותו של אלמו מאז 1984 ומשמש כמפיק שותף בתוכנית, קיים איתו קשר בעל אופי מיני כשהיה בן 16. קלאש מכחיש, אך בינתיים יצא לחופשה ללא תשלום

  סערה חדשה ברחוב סומסום: קווין קלאש, מי שמדבב את הבובה אלמו ומפיק שותף בחברת ההפקה "Sesame Workshop", יצא לחופשה כשברקע טענות על כך שקיים יחסים עם קטין - כך מדווח אתר הרכילות TMZ.

   

  על-פי הדיווח, צעיר בן 23 טוען כי קלאש, שמדבב את הבובה המפורסמת מאז 1984, קיים איתו יחסים בעלי אופי מיני לפני שבע שנים - כשהיה רק בן 16. קלאש עצמו, לפי TMZ, לא מכחיש את הקשר ביניהם, אך טוען כי זה התקיים רק מאוחר יותר, כשהיה בגיר.

   

  קווין קלאש, הוא אלמו. בלב הסערה (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  קווין קלאש, הוא אלמו. בלב הסערה(צילום: MCT)

   

  באתר מספרים כי כבר ביוני האחרון הגיע להפקת התוכנית הצעיר עם הטענות בדבר הקשר הבלתי חוקי.  לאחר פגישה נוספת בין הבחור לגורמים בחברת ההפקה, הרגיש הבחור הצעיר כי מנסים להשתיק אותו ולכן שכר עורכי דין.

   

  עורכי הדין המייצגים את הצעיר שלחו מכתב למפיקי התוכנית ובו האשימו אותם בכך שניסו להשתיק את הפרשיה. הם בתגובה טענו כי הדברים אינם נכונים. בעקבות כך, הפקת התוכנית הוציאה הודעה לפיה "זו הייתה מערכת יחסים אישית שלא היה לה כ קשר למקום העבודה של קלאש. אנו מתייחסים לטענותיו של אדם זה ברצינות רבה".

   

  עובדים בחברת ההפקה Sesame Workshop, בה קלאש משמש גם כמפיק שותף, מסרו לאתר הרכילות כי נערכת בדיקה יסודית של הנושא. "קווין מתעקש שהטענות הן שיקריות ומופרכות", סיפר מקורב לתוכנית. בימים אלה הודיע קלאש כי הוא יוצא לחופשה ללא תשלום, עד לבירור העניין.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אלמו מ"רחוב סומסום"
  צילום: AP
  לאתר ההטבות
  מומלצים