שתף קטע נבחר

ארדן השתטח באזעקה, עמיר פרץ התכופף. צפו

בבוקר השר להגנת הסביבה עוד ישב סביב שולחן הממשלה, אך כמה שעות לאחר מכן גם הוא מצא את עצמו שוכב על המדרכה באשקלון, אוחז בראשו. שר הביטחון לשעבר כרע על ברכיו

על המדרכה, תופס את ראשו, מחכה שהמטח יחלוף. כך צולם בצהריים (יום א') השר להגנת הסביבה גלעד ארדן שסייר באשקלון בזמן שמטח רקטות נורה לעבר העיר. "זה היה מפחיד מאוד", סיפר לאחר מכן. "כמובן שנבהלנו. כולנו בני אדם ואין הבדל בין אחד לשני כשטילים נוחתים כל כך קרוב אליך". גם את שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ "תפסה" אזעקה בעת ביקורו באשקלון. הוא העדיף להתכופף.

 

"עמוד ענן " - כתבות נוספות

  

גלעד ארדן בזמן האזעקה ()
גלעד ארדן בזמן האזעקה
 

זמן קצר לאחר שהשר הגיע לעיר שבה מתגוררת משפחתו נשמעה האזעקה. "הגעתי לאשקלון בערך ב-12:00", סיפר ארדן. "נכנסתי לתדרוך בחדר מצב אצל ראש העיר ואז יצאנו לסיור במקומות שבהם נפלו טילים. בדיוק כשהתחלנו לעלות ברגל לכיוון אחד הבניינים, התחיל המטח הגדול וזה תפס אותנו כשלא היה באזור מקום להסתתר בו".

 

השר מהליכוד הוסיף ואמר: "רק הבוקר בישיבת הממשלה, ראש הממשלה ציין שוב כמה חשוב להשתטח במקום כאשר דבר כזה קורה. כמובן שכולנו נשכבנו עם הישמע האזעקה וכיסינו את הראש עם הידיים.

 

"שמענו בצורה חזקה מאוד גם את הנפילות וגם את היירוטים". לדבריו, מדובר בסיטואציה לא נעימה בכלל שמבהירה עוד יותר כמה שהמצב בלתי נסבל ואי אפשר לחיות ככה.

 

"בדרך כלל כשאני מתקשר להוריי אני שומע אותם רצים לממ"ד בין אזעקה לאזעקה", אמר ארדן. "היום הרגשתי בעצמי את ההרגשה כשזה תופס אותך ככה באמצע הרחוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"ראש הממשלה ציין שחשוב להשתטח"
צילום: אלכס קולומויסקי
השר גלעד ארדן
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים