שתף קטע נבחר

קמפיין הליכוד: מסיסמאות שלום לסיסמאות ביטחון

לאחר ביקורת של אנשי ימין על המסר הפשרני של הסיסמא "רק שרון יביא שלום", יוצא הליכוד בסיסמאות חדשות המעמידות במרכז את המרכיב הביטחוני. ח"כ לבני: זה לא נועד לרצות אף אחד, אלא להעביר מסר פשוט ששרון הוא גם איש של שלום וגם איש של ביטחון

הליכוד יוצא השבוע בסיסמאות בחירות נוספות, שהפעם מעמידות במרכז את הביטחון כתנאי לקיומו של שלום. בין הסיסמאות החדשות: "רק שרון יביא שלום שישמור עלינו", "יש לי ביטחון בשלום של שרון", "שרון, שלום וביטחון".
המסרים החדשים באים לאחר שבועיים שבהם הוטחה ביקורת קשה על קמפיין השלום של שרון מצד אנשי ימין, ובעיקר המתנחלים, שטענו כי מסרים כאלה מרחיקים את בוחרי הימין משרון ומעלים חששות לגבי כוונותיו הנסתרות אחרי הבחירות. בשבועות האחרונים אף הוסרו בהתנחלויות השלטים עם הסיסמאות "רק שרון יביא שלום", במחאה על הקו הפשרני שעולה מהן.
המסרים החדשים הוצגו כבר לפני שבוע, כשחשף הליכוד את הקמפיין שלו, ואילו עתה לאחר שחילחלו סיסמאות השלום אצל קהל הבוחרים הפוטנציאלי ממרכז המפה הפוליטית ואולי אף מהשמאל המתון, הוחלט לפנות לקהל הבוחרים המסורתי של הליכוד.
לדברי חברת הכנסת ציפי לבני, סגנית יו"ר מטה ההסברה של הליכוד, מדובר פשוט בצעד נוסף בהצגת המועמד. "אין כוונה לרצות אף אחד", ציינה, "יש כוונה להציג את המועמד של הליכוד כמי שיכול להביא גם שלום וגם ביטחון, והביטחון הוא מרכיב בלתי נפרד מאותו שלום. אין פה העמדת פנים ואין פה משחק של קמפיין, אלא יש פה העברת מסר חד משמעי ששרון הוא גם איש של שלום וגם איש של ביטחון".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי אף פי
שרון. חוזר לבוחרי הליכוד המסורתיים
צילום איי אף פי
אתר הכנסת
ציפי לבני. זו לא העמדת פנים
אתר הכנסת
מומלצים