שתף קטע נבחר

תמונה במחלוקת: האחיין שהותקף מחייך לצד ישי

אחיינו של אלי ישי, שהוכה בכנס תומכי ש"ס לאחר שהניף שלט תמיכה בדודו, צולם - כנראה דקות אחרי הקטטה - כשהוא עומד על רגליו ומבליע חיוך. בביה"ח אמר כי אינו זכר דבר ממה שאירע

תמונה שנחשפת הבוקר (יום ה') ב-ynet וב"ידיעות אחרונות" שופכת אור חדש על התקרית שבה נפגע שלשום אחיינו של אלי ישי בתום כנס פעילי ש"ס. בתמונה, שכפי הנראה צולמה דקות אחדות אחרי הקטטה, נראה האחיין עובדיה שעשוע כשהוא עומד על רגליו ומבליע חיוך קל. אלה אותם רגעים שבדיעבד יאמר כי אינו זוכר דבר ממה שהתרחש בהם.

 

התמונה שבמחלוקת ()
התמונה שבמחלוקת

 

עוד עדכוני בחירות - באתר הבחירות של ynet

 

כזכור, בתום עצרת בחירות של ש"ס הסתבך שעשוע בקטטה, לאחר שהניף שלט תמיכה בדודו אל מול תומכים של דרעי. הוא הוכה, ופונה ברכבו של אלי ישי אל בית החולים הדסה עין כרם. חבריו דיווחו כי הוא סובל מזעזוע מוח ומאובדן זיכרון לטווח קצר. בתמונה שהופצה מבית החולים נראה שעשוע שוכב על מיטה ולידו אלי ישי המודאג. החשד נפל מיידית על מחנה דרעי, ושני המנהיגים מיהרו לפרסם גינוי משותף.

 

ואולם, לפי התמונה הזו לא ברור כלל אם האחיין נזקק בכלל לטיפול משמעותי. בלשכתו של אריה דרעי סירבו להגיב על התמונה, אך פעילים בש"ס הביעו זעם על אנשי אלי ישי ואמרו כי "הם איבדו עשתונות מול האמת בשטח ומוכנים לעשות הכול תוך חילול שם שמים". מנגד, בלשכתו של ישי אמרו ש"הדברים מדברים בעד עצמם. ניתן לקבל תגובה מבית החולים הדסה עין כרם, שאנו מודים להם על הטיפול המסור".

 

בתוך כך, היום צפויים להגיע אל בית הרב עובדיה יוסף בירושלים שלושת חברי מועצת החכמים של המפלגה ולאשר פורמלית את הרכב רשימת ש"ס לכנסת, שאותה הרכיבו בפועל השר אריאל אטיאס ובני הזוג משה ויהודית יוסף - בנו וכלתו של הרב עובדיה.

 

ההערכה היא כי היו"ר לשעבר אלי ישי יוצב במקום הראשון ברשימה, ואריה דרעי שיוצב במקום השני עשוי לזכות בסמכויות ניהול נרחבות במפלגה. שאר הרשימה צפוי להישאר כמעט כפי שהיה, מלבד תזוזה של כמה ח"כים בחמישייה השלישית - אך ספק אם אלה אכן יזכו להיכנס לכנסת, לאור הסקרים שחלקם מנבאים לש"ס 11-10 מנדטים בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלי ישי והאחיין בכנס
ובבית החולים
צילום: ישי כהן, כיכר השבת
מומלצים