שתף קטע נבחר

דור הטרור הבא: צפו בילדי עזה 'משגרים מרגמות'

סרטון וידאו שפורסם באינטרנט מציג קבוצת ילדים פלסטינים, שנראים בני פחות מ-10, מבצעים תרגול מקצועי של ירי מרגמות לעבר מדינת ישראל. הטוקבקיסטים לא נותרו אדישים: "יהיו בעתיד מנהיגים"; "היום הם ילדים - ומחר מפקדים"

כך מתחנך דור העתיד ברצועת עזה: למרות שהושגה רגיעה שנשמרת מאז סיומו של מבצע "עמוד ענן", הפלגים הפלסטיניים ברצועת עזה לא מפסיקים לאיים כי הדרך היחידה לשחרור פלסטין הינה באמצעות מאבק מזוין. כעת נראה כי דור העתיד ברצועה אשר שומע את ההצהרות הלוחמניות גם מתחיל להתאמן על היישום שלהן בשטח.  

 

בסרטון וידאו שפורסם ברשתות החברתיות נראית קבוצת ילדים פלסטינים ברצועה שמדמה ירי של מרגמות לעבר יישובי עוטף עזה. בסרטון נראים ארבעה ילדים שהולכים מכופפים בטור סמוך לגדר המדמה את גדר המערכת בין הרצועה לבין ישראל. הילד הראשון נושא צינור שמשמש באימון את מטול המרגמה. איתו נמצא ילד נוסף שמחזיק את הכן שבאמצעותו מעמידים את המרגמה לפני הירי. מאחוריהם נמצאים עוד שני ילדים שמשמשים כשומרים המגנים על שני "המשגרים'' בעודם חמושים ברובי צעצוע.

 

כאשר מגיעה החוליה למקום הירי חבריה מניחים במהירות את המרגמה ומכינים אותה לירי, בעוד שני השומרים מתצפתים כדי לבדוק אם ''האויב'' גילה אותם. מיד כאשר המרגמה מוכנה לירי מכניס אחד הילדים שני מוטות קטנים המדמים את פגזי המרגמה, וכאשר הוא עושה זאת הוא מתרחק מעט מהמרגמה על פי נוהלי הבטיחות.

 

מיד עם סיום ''הירי'' מקפלים הילדים במהירות את הציוד ונמלטים מהמקום כדי לא להיפגע. במהלך הסרטון נראה כי הילדים מבצעים את האימון ברצינות תהומית תוך ניסיון להסתתר, לפעול במהירות ולהיעלם מהשטח.

 

הסרטון זכה לשבחים רבים מצד הצופים שחזו בו והשאירו את רשמיהם. "כמה הם טובים, אלה יהיו בעתיד מנהיגי הפלסטינים", כתב אחד המגיבים. אחר הביע את תקוותו "שאלוהים ישמור אותם". גולש אחר כתב כי "חמאס היא בית הספר למות קדושים, גבורה והקרבה". אחר סיכם: "היום הם ילדים - מחר מפקדים".

 

זו אינה הפעם הראשונה שבה מתפרסמות תמונות של ילדים ברצועת עזה בעודם מתאמנים להפוך למחבלים. בחודש יוני נערכו מסיבות סיום בגני הילדים ברצועה שכללו דגמים של רובים, מדים וקריאות נגד ישראל. "כשאגדל אצטרף לג'יהאד האיסלאמי ולפלוגות אל-קודס, אלחם באויב הציוני ואשגר לעברו טילים, עד אשר אמות כשהיד", אמר אז אחד מילדי הגן.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דור העתיד של משגרי הקסאמים
מומלצים