שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  הכי מטוקבקות

   מזרחי טפחות גייס 60 אלף לקוחות ב 2012

   הבנק שהשיק לפני כשנה את מהלך "הבנקאות ההיברידית", הוסיף בשנה האחרונה כ-5,000 לקוחות מדי חודש והגדיל ב-30% את מספר הלקוחות החדשים בהשוואה ל 2011. סך החשבונות הנפתחים בבנקים מדי שנה: כ-400 אלף

   כשמדברים על בנקאות נסתמות לכם האוזניים? שנה אחרי שהשיק מזרחי-טפחות את מהלך "הבנקאות ההיברידית", מתברר שהמהלך העלה את כמות הלקוחות החדשים ב-30%.

    

    

   על פי נתוני הבנק, קצב גיוס הלקוחות החדשים עומד על כ-5,000 בממוצע כל חודש, ובסך הכל בשנת 2012 גייס הבנק 60,000 לקוחות חדשים, זאת לעומת 46,000 שהצטרפו בשנת 2011.

    

   סך החשבונות החדשים הנפתחים מדי שנה בבנקים מוערך בכ-400 אלף, כאשר כ-300 אלף מתוכם נובעים ממעבר בין בנקים, וכ-100 אלף הינם חשבונות חדשים במערכת הבנקאית.

    

   שירות הבנקאות ההיברידית, שלווה בקמפיין מוצלח, באמצעות הפרזנטור - השחקן דביר בנדק, משלב בין הצד הטכנולוגי לבין מענה אנושי על ידי הבנקאי האישי של הלקוח. במסגרת המהלך, בוטל למעשה המוקד הטלפוני של מזרחי-טפחות במתכונתו הקודמת והבנקאים שעבדו במוקד עד לאחרונה צוותו למעשה לסניפים. לדברי הבנק, מאז המהלך, חל גידול של כ-60%, בשיעור הלקוחות המתקשרים לבנקאי.

    

   יש לציין כי מזרחי טפחות שם דגש על נושא השירות בפרסום למשיכת לקוחות ופחות על עמלות. בעוד בנקים כגון בנק יהב (הנמצא בבעלות מזרחי-טפחות) ובנק ירושלים, מדגישים את הצעת הערך הכלכלית - חשבון עם מינימום עמלות או פטור מעמלות (בניגוד לבנקים האחרים המציעים הטבות בעמלות בתנאים מגבילים).

    

   מהלך זה מתברר גם כן כמוצלח - מאז הושק קמפיין ה"עו"ש ללא עמלות" של בנק ירושלים, לפני כחודשיים, הצטרפו כ-3,000 לקוחות חדשים לבנק ופתחו חשבון, הרבה מעבר למה ששיערו מנהלי הבנק ובהתחשב בגודלו היחסי במערכת הבנקאית.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   התגייס למהלך. דביר בנדק
   צילום: דנה קופל
   מומלצים