שתף קטע נבחר

חשד: נער תיעד יחסי מין עם בת 13 והפיץ בבי"ס

חקירת משטרת ירושלים העלתה כי הנער בן ה-15 צילם את יחסי המין ללא ידיעת הנערה והעביר את הסרטון האינטימי לחבריו. "קראו לה 'זונה', תלמידים רבים נחשפו לתמונות", סיפרו בביה"ס. הנער הודה, אך טען שלא ידע מה גיל הנערה

השפלה בין כותלי בית הספר: משטרת ירושלים עצרה תלמיד כיתה י' בן 15 בחשד שהפיץ בקרב חבריו במוסד החינוכי שבו למד סרטון שתיעד אותו מקיים יחסי מין עם נערה בת 13 - אף היא תלמידה במוסד. בחקירתו הודה הנער במיוחס לו ובית משפט השלום בעיר האריך היום (ב') את מעצרו עד ליום חמישי.

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

מעדויות שהתקבלו במשטרה עולה כי הנער והנערה קבעו לפני כמה שבועות להיפגש. הוא אסף אותה מביתה ואז נסעו השניים לפארק באזור ירושלים, שם קיימו יחסי מין בהסכמה. במהלך האקט המיני הפעיל הנער את המצלמה בטלפון הנייד שלו ותיעד את היחסים האינטימיים ללא ידיעתה של הנערה.

 

בהמשך שלח הנער לפי החשד את הסרטון לכמה חברים שלומדים עמו, אולם התברר כי הסרטון הועבר הלאה והגיע לתלמידים רבים בבית הספר. בעקבות כך החליטה המשטרה לעצור את הנער ובמשטרת מחוז ירושלים אומרים כי נשקלת אפשרות להעמידו לדין ושגם חבריו צפויים להיחקר.

 

הנער הורחק מבית הספר 

הסרטון האינטימי הגיע גם לגורם במוסד החינוכי שבו לומדים שני הנערים. יועצת בית הספר יצרה קשר עם הנערה ועם אמה והן התלוננו במשטרה. מנהל התיכון החליט להרחיק את הנער לצמיתות ובשל כך הנער עבר ללמוד בבית ספר אחר בעיר.

 

נערה שלומדת במוסד החינוכי סיפרה כי תלמידים רבים נחשפו לסרטון

 והחלו ללגלג על המצולמת. לדבריה, "תלמידים כינו אותה בכל מיני שמות מעליבים וקראו לה 'זונה'. חלק מהחברים שלו אמרו לו 'כל הכבוד' ושהוא יצא גבר, אבל היו גם כאלה שלא הסכימו עם המעשה. מחנכת הכיתה שלו ידעה על המקרה, היא התייחסה לזה בכיתה ואמרה שמדובר במעשה נורא ושצריך ללמוד מהנושא".

 

עו"ד דוד ברהום שמייצג את הנער אמר כי "הוא מודה ומצטער על המעשה. לא הייתה לו כל כוונה שהסרטון יופץ. עם זאת, בקשת המעצר התייחסה לקיום יחסי מין עם קטינה מתחת לגיל 14 ופורמלית מדובר ביחסים אסורים. הנער לא ידע את גילה המדויק של הנערה והיחסים בוצעו בהסכמה. לעצם הסרטון, החוק הפלילי לא צריך להתעסק עם כאלה מקרים". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנערה ואמה התלוננו במשטרה (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
עו"ד ברהום
מומלצים