שתף קטע נבחר

האונס בסנטר: "מה שקורה בקומה 4- נשאר ב-4-"

ולדימיר ספוז'ניקוב נהג לספק סמים לנערות בקניון דיזנגוף סנטר, ולאחר מכן להאשימן בכך שהלשינו עליו למשטרה. הוא לקח אותן לחניון ושם על פי כתב האישום אנס שלוש נערות. "אם תתלונני עליי אמצא אותך ואתנקם בך", איים על אחת מהן

השיטה של ולדימיר ספוז'ניקוב, שהואשם היום (ו') בשלושה מקרי אונס הייתה פשוטה. הוא נהג לספק ולעשן סמים עם בני נוער וצעירים מבוגרים יותר בקניון דיזנגוף סנטר - ולאחר מכן לטעון בפני הנערות כי הלשינו עליו למשטרה. לאחר מכן היה לוקח אותן לחניון, שם הפשיט אותן באמתלה של חיפוש אחר מכשיר הקלטה - ואז היה אונס אותן ומבצע בהן מעשים מגונים. כתב האישום מייחס לו אונס של שלוש קטינות, מעשים מגונים, תקיפה ואיומים והדחת קטינים לסמים.

 

עוד בחדשות ynet:

  

מסעיפי האישום נגד הצעיר בן ה-23 מקריית מלאכי עולה כי באחד המקרים האשים בת 15 בכך שהלשינה עליו למשטרה. הוא לקח אותה לקומה מינוס 4 בחניון ושם ערך חיפוש בתיק שלה בטענה כי הוא בודק אם יש לה מכשיר הקלטה.

 

לאחר מכן הכניס אותה לתא שירותים, שם ביקש מהנערה להוריד את בגדיה לצורך חיפוש, והיא עשתה זאת מתוך פחד. אז אנס אותה ספוז'ניקוב למרות תחנוניה. "מה שקורה במינוס 4 נשאר במינוס 4. אם תתלונני עליי אני אמצא אותך ואתנקם בך", איים עליה.

 

ספוז'ניקוב. "שיטה קבועה" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ספוז'ניקוב. "שיטה קבועה"(צילום: מוטי קמחי)

 

על פי סעיף אחר בכתב האישום ספוז'ניקוב פגש נערה אחרת בת 15 ואמר לה כי הוא רוצה להגיד לה משהו חשוב וסודי. הוא לקח אותה לחניון ושם חזר על הטיעון כי הלשינה עליו. למרות התנגדותה, הוא החל לגעת בה, אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים.

 

גם במקרה השלישי נקט באותה שיטה. במקרה אחר, ניצלה קטינה אחרת מאונס לאחר שחבריה התקשרו אליה לנייד. ספוז'ניקוב איים עליה כדי שלא תחשוף את מעשיו.

 

בפרקליטות ביקשו לעצור את ספוז'ניקוב עד תום ההליכים בטענה כי הוא מסוכן. לטענתם, יש בידיהם ראיות להוכחת אשמתו, בין היתר עדויותיהן של הקטינות. "העבירות החמורות המיוחסות לו ומעשיו מעידים על חוסר יכולתו לרסן את דחפיו ואת יצריו המיניים, כאשר לאלה מצטרפים איומים", טענו נציגי הפרקליטות בבית המשפט. 

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ספוז'ניקוב. "מסוכן"
צילום: מוטי קמחי
מומלצים