שתף קטע נבחר

הבן חוסל, המשטרה לקחה את הצילום האחרון

גל נועם, בן 20 ללא עבר פלילי מגן יבנה, נהרג ממטען שהתפוצץ ברכב שבו נסע. החוקרים לקחו סרטונים, בין היתר - צילומי וידאו מיום ההולדת האחרון של הנרצח. האב: "השיבו לי המזכרת"

במהלך מבצע עמוד ענן באמצע חודש נובמבר נהרג גל נועם, בן 20 מגן יבנה, מפיצוץ שנגרם ממטען חבלה שהוטמן ברכב שבו נסע. במסגרת חקירת המשטרה החרימו השוטרים את הקלטת שבה תיעוד של הפיצוץ, כפי שנקלט ממצלמת האבטחה. בני משפחתו של הנרצח דורשים לקבל את ההקלטה בחזרה, בין היתר מפני שמתועדת בה חגיגת יום ההולדת של גל.

 

עוד בחדשות:

האדמה רעדה: צפון קוריאה ערכה ניסוי גרעיני

אלף ישראלים יזכו לפגוש את הנשיא אובמה  

גם חולדאי מצטרף לקריאה: "אובמה בוא לכיכר"

 

מחקירת המשטרה עולה שהרקע להנחת המטען קשור לסכסוכים בין כנופיות עבריינים ברחובות, שכן משפחת הנרצח קשורה לאחת המשפחות המסוכסכות בעיר. אולם עד כה לא ברור מדוע פגעו המחסלים דווקא בנועם, שלו אין עבר פלילי.

 

במשך חודשים ניסה האב, יאיר, לקבל בחזרה לידיו את מכשיר הקלטה שעליו היו גם צילומי וידאו מיום ההולדת האחרון של הבן ועוד מזכרות, אולם כל בקשותיו נדחו. "אני מבקש לקבל את המזכרות האחרונות מהבן שלי", אמר הבוקר (יום ג') האב יאיר בכאב. "לבן שלי אין קשר לעולם העברייני, והוא לא קשור לכל המלחמות והסכסוכים בעולם הפשע. סתם הרגו לי את הילד. מדובר במעשה נבלה".

 

במענה לפנייתו של האב נמסר ממחוז מרכז: "הבקשה התקבלה לפני שבועיים ובקשתו של האב תיבדק במהירות האפשרית".

 

לפני שבועיים הועבר תיק החקירה לידי חוקרי היחידה המרכזית של מחוז מרכז, המטפלים

 בארגוני הפשיעה ברחובות. במוצאי שבת חלה התקדמות ממשית בחקירה, כשבלשי הימ"ר עצרו את שלום שלמה בחשד למעורבות במעשה. בא כוחו, עו"ד ירום הלוי, הכחיש את מעורבותו של החשוד: "זאת הפעם השלישית בשנתיים האחרונות שהמשטרה עוצרת את שלום רק כאמצעי הצקה ו'פיקוח' בלי שום הצדקה עניינית. כמו בפעמים הקודמות, ההצקה תסתיים עוד שבוע-שבועיים ללא כתב אישום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים