שתף קטע נבחר

דן ודני אוחזים ידיים: ש"ס נגד סרטון עיריית ת"א

העירייה שילבה הומואים מצוירים בקמפיין המפות, חבר מועצת העיר מש"ס דרש להסיר את הסרטון ונימק: "מסר של תועבה"

הקהילה הגאה בתל אביב זכתה בשנים האחרונות לחיבוק חם מהעירייה, שלא מתביישת להציג את הגאווה לראווה. אבל יש מי שממש לא מוצא בזה צד חיובי. בסרטון הסברה בנושא מפות נראו שני גברים אוחזים ידיים - ובסיעת ש"ס זעמו ודרשו להסירו.

 

עוד בחדשות:

פצועים בקרב על טאבלטים ב-10 ש' בב"ש. צפו

הכתב האוסטרלי: סיפור שבישראל חייבים לשמוע

 

השבוע פרסמה העירייה באמצעי התקשורת ובעמוד הפייסובק שלה קישורים לסרטון הסברה ביוטיוב על פרויקט מערכת המפות העירונית החדש. בסרטון נראים שני גברים, "דן ודני", אוחזים יד בעוד הקריין מספר ש"דן ודני הגיעו לסופ"ש מפנק בעיר הגדולה ומתכננים לעוף על העיר". לאחר מכן נראים שוב השניים יושבים יחדיו כשזרועו של האחד על כתפו של האחר.

 

חבר מועצת העיר מטעם ש"ס, בנימין בביוף, כתב היום (ד') מכתב חריף לראש העיר רון חולדאי: "הזדעזעתי לראות בסרטון את הדמויות של 'דן ודני', זוג גברים צעירים, כאשר הם אוחזים ידיים, מתחבקים ומלטפים זה את זה", הוא כתב. "הרמיזה לנטייתם המינית אינה במקום ואינה צריכה לייצג את העיר תל אביב-יפו. העירייה צריכה לחזק ערכי משפחה ותורה ולא מסרים של תועבה. על כן הנני דורש להסיר את הסרטון המדובר לאלתר".

 

בביוף הוסיף ואמר ל-ynet: "יש כאן הרבה אנשים בעיר שהם בניגוד לכל הדעות הללו.

 מנסים בכוח להפוך את תל אביב לעיר לאוכלוסייה הגאה, אין לזה יסוד".

 

חבר המועצה יניב ויצמן מסיעת רוב העיר, יועץ ראש העיר לענייני הקהילה הגאה, הגיב בשם העירייה: "תל אביב הייתה ותמשיך להיות המקום הכי שפוי וליברלי בארץ ותמשיך להיות הבית של הקהילה הגאה, וזאת למרות כוחות החושך שאותם מייצג חבר המועצה בביוף. עבורו זו רק הזדמנות לייצר כותרות, אבל עלינו מוטלת האחריות להבהיר לכל נער ונערה ולכל אזרח ותושב שאלו קולות שאינם מייצגים את תל אביב ואינם לגיטימיים בשום צורה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עיריית תל אביב
עפים על העיר?
צילום: עיריית תל אביב
בנימין בביוף. ערכי משפחה
צילום: מיכאל שטינדל
יניב ויצמן. נגד "כוחות החושך"
צילום: שי פיליס
מומלצים