שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משחקי השבוע: אווירת משבר
  קריייסיס חוזר בפעם השלישית לניו יורק החייזרית, ריידן ממטאל גיר משסף ומבתר וג'ורג' וושינגטון הופך לעריץ אכזרי בהרחבה עלילתית לאססינס קריד 3

  Crysis 3

  מגיע למחשב, ל-PS3 ול-360 ב-19 בפברואר

   

   

  המשחק השלישי בסדרת הפעולה מגוף ראשון, סדרת הדגל של חברת קרייטק ושל מנוע ה-CryEngine המרשים, מתרחש עשרים שנה אחרי קרייסיס 2. הצלנו את ניו-יורק מחייזרים? אז הצלנו. זה לא מונע מתאגיד ה-Cel להשתלט על העיר בתואנה שהיא "מסוכנת לאוכלוסיה", לפצל אותה לשבעה אזורים מוקפים שדות אנרגיה ולהתחיל לחקור ולהתנסות בטכנולוגיה החוצנית שנותרה מאחור במטרה להשיג יתרון טכנולוגי של מאות שנים על כל כוח ארצי אחר.

   

  Prophet נכנס שוב לחליפת הנאנו שלו - בשלב זה לא בטוח בכלל שהוא מסוגל להתנתק ממנה - כדי לנקות את האורוות בסביבה המשלבת בין חורבות ניו יורק לג'ונגל של צמחיה אקזוטית, חייזרי ה-Ceph שעדיין פעילים בשטח ומעבדות Cel סודיות. המפתחים מבטיחים חזרה לימי קרייסיס המקורי העליזים של מפות רחבות ידיים.

   

   

  Metal Gear Rising: Revengeance

  מגיע ל-360 ול-PS3 ב-19 בפברואר

   

  ריידן, הגיבור הפחות אהוב של סדרת מטאל גיר סוליד, מקבל את התפקיד הראשי הראשון שלו במשחק מאז MGS2.- אבל לא במשחק התגנבות-פעולה, אלא בכותר ביתור-ושיסוף חסר בושה שבו הוא נלחם בצבאות הקיברנטיים של עתיד המלחמה וגם בשד פנימי או מאה משלו, בסגנון המיוסר ומלא החרטות האהוב על הידאו קו'גימה, אבי הסדרה. היוצרת היא פלאטינום, המפתחת היפנית המתמחה בסוג האקשן המהיר הזה (Bayonetta, Vanquish) ולפחות על פי שלוש ביקורות דפוס ראשונות, כולן מסתיימות בציון 90 ומעלה, Rising לא מבייש לא את המותג ולא את האולפן.

   

   

   

   

  A Valley without Wind 2

  על המחשב ב-18 בפברואר

   

  המשכו של משחק ששילב בין משחקיות פעולה-תפקידים ממבט צד ועולם פתוח ענק ונוצר אקראית. הפך למשחק פולחן בזכות שאפתנותו, למרות ציונים נמוכים (ממוצע 54), ונחשב לפרוייקט שעדיין לא מימש את הפוטנציאל שלו. משחק ההמשך ינסה לעשות זאת על ידי ליטוש הנוסחה, הרחבתה עם מרכיבי אסטרטגיה ופתיחת עולם המשחק לקו-אופ של 2 עד 8 שחקנים.

   

  עוד ב-games: נוסטלגיית PS2 לקראת ה-PS4  

   

   

   

   

  Serious Sam Double D XXL

  מגיע ל-360 ב-20 בפברואר

   

  גרסה מורחבת ומשופרת של Serious Sam Double D, ספין אוף דו-מימדי לסדרת Serious Sam שליווה את השקת Serious Sam 3. אקשן קומי מטורף נגד המוני אויבים ומפלצות ענק, במסורת הסדרה, כשהשדרוגים ביחס לגרסת המחשב כוללים משחק קו-אופ מקומי, יותר נשקים וסוגי מפלצות, וחדרי סוד/אתגר מיוחדים. המשחק המקורי קיבל ציונים בינוניים (ממוצע 66).

   

   

   

   

  The Bridge

  למחשב ב-22 בפברואר

   

  משחק פלטפורמה-חשיבה עצמאי בו צריך לחקור עשרות עולמות דמויי MC Escher, שכוח המשיכה וחוקי הפיזיקה שלהם משתנים ללא הרף. 

   

   

  AC3: The Tyranny of King Washington Part I

  מגיע למחשב, ל-360 ול-PS3 ב-19 בפברואר

   

  הרחבה עלילתית לאססינס קריד 3 הפופולרי, שמתרחשת בגרסת היסטוריה חלופית של מלחמת העצמאות האמריקאית ואיננה קנונית לסדרה. ב"עריצותו של המלך וושינגטון", מנהיג צבאות המהפכה והנשיא הראשון של ארצות הברית מושחת על ידי כוחו של תפוח גן העדן, והופך מלוחם חירות ואחד מאבות הדמוקרטיה לעריץ אכזרי ומלך אמריקה. תפקיד השחקן, בתור גרסה של הגיבור שאימצה לגמרי את זהותה האינדיאנית, לשחרר את הארץ משלטון הברזל ולהשיב את ההיסטוריה למסלולה.

   

  חלקים שני ושלישי של ההרחבה יגיעו במרץ ובאפריל בהתאמה.

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "משחקי השבוע: אווירת משבר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים