שתף קטע נבחר

כתב אישום: חוקרת משטרה גנבה כסף מנחקרים

במח"ש מייחסים לחוקרת, שמאז פרשה לגמלאות, שבעה מקרים של גניבה בהם אחד של 1200 שקל בזמן שלא שהו במחיצתה. היא מכחישה

חוקרת ותיקה לשעבר מתחנת משטרה עכו מואשמת על ידי המחלקה לחקירות שוטרים בשבעה מקרים של גניבת כסף מזומן מנחקרים. על פי המיוחס לה היא היתלה בנחקרים ושלחה אותם מחוץ לחדרה או מחוץ לניידת ואז חיפשה בתיקם או ארנקיהם ולקחה את הכסף. הפרשה נחשפה בעקבות תלונה של אחד הקורבנות. הנאשמת, שבינתיים יצאה לגמלאות, מכחישה את המיוחס לה.

 

עוד בחדשות ynet:

 

הנאשמת בת ה-56 פעלה בחודשים יוני-יולי בשנה החולפת. על פי כתב האישום היא היתלה בקורבנותיה כדי לבצע את המעשים, וגנבה סכומי כסף שונים, במזומן. התובעת, עו"ד בתיה קוליץ, מתארת שם כיצד ביקשה מאחת הנחקרות להביא עבורה דפים מהמדפסת, וכשיצאה מהחדר חיטטה בתיקה והוציאה 170 שקלים. במקרה אחר גנבה מנחקרת 17 שקלים, ולמחרת, כאשר שבה הנחקרת לחקירה נוספת, לקחה ממנה 300 שקלים נוספים.

 

מקרה נוסף מייחס לה גניבה מנחקרת שהייתה בבית חולים בנהריה. על פי הנטען הנאשמת חקרה את האישה בניידת, ולאחר מכן ביקשה ממנה לצאת כדי שתוכל לנהל שיחה. "לאחר יציאת המתלוננת, נטלה הנאשמת 300 שקלים מארנקה של המתלוננת, שנשאר ברכב", תואר בכתב האישום. במקרה אחר גנבה מנחקרת סכום של 1,200 שקלים, אחרי שיצאה איתה מחדר החקירות ולאחר מכן שבה לשם לבדה ולקחה את הכסף מתיקה.

 

פרקליטתה של הנאשמת, עו"ד עביר אסדי ממשרד עו"ד רחל בן ארי-אדם פיש, אמרה בתגובה כי השוטרת מכחישה מכל וכל את המיוחס לה, "ננהל משפט והכול יתברר במהלכו", אמרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים