שתף קטע נבחר

יום מעשים טובים הגיע גם לטיים סקוור

ארה"ב, בולגריה, קנדה, צ'ילה, איטליה, ניו-זילנד, רוסיה, אוגנדה, דרום אפריקה, שוויץ, בריטניה, אוקראינה, אוזבקיסטן, מולדובה ומדינות רבות אחרות ציינו אמש את היוזמה הישראלית של שרי אריסון - יום מעשים טובים. חגיגות הפתיחה ליום הבינלאומי התקיימו בטיים סקוור בניו-יורק

בשבוע שעבר, ביום מעשים טובים השביעי, השתתפו בישראל למעלה מ-370 אלף ישראלים ביותר מ-5,200 פרוייקטים ברחבי הארץ ונרשמו למעלה ממיליון שעות של עשיית טוב.

 

היוזמה הישראלית של אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסו ליצירת יום המהווה מפגן כוח של עשיית טוב למען הזולת, יצאה את גבולות הארץ ואמש, ה-10/3 חל יום מעשים טובים הבינלאומי, במסגרתו התקיים בין השאר אירוע חגיגי בטיים סקוור בניו-יורק.

 

מאות אנשים השתתפו באירוע לציון פתיחת יום מעשים טובים שהתקיים בשיתוף Live well networks, השייכת לרשת ABC

במקום התקיימה פעילות של ארגונים חברתיים מגוונים כמו Jump start, Habitat for Humanity,Girl scouts City arts, The halo foundation וארגונים חברתיים נוספים.

 


חגיגות הפתיחה ליום המעשים הטובים הבינלאומי בניו-יורק 

 

באירוע, שהעניק במה לארגונים רבים, המשתתפים לקחו חלק בפעילויות המעודדות קריאה, התנדבות ויצירה משותפת של אמנות ומעשים טובים למען הזולת. המעשים הטובים הוקרנו על מסך ענק בלב הטיימס סקוור במטרה להזמין ולעודד את הקהל להצטרף.

 

במסגרת יום מעשים טובים הבינלאומי, בוושינגטון יותר מ-3,200 אנשים באירועי יום מעשים טובים הכוללים קטיף פירות וחלוקה לנזקקים והכנת כריכים למחוסרי בית, שרי אריסון הצטרפה אליהם בהתנדבות זו, והשתתפה גם בפעילות של ה-ILC בלוס אנג'לס לרגל יום מעשים טובים.

 

לפחות 370 אלף איש יצאו לעשות טוב. כך נראה בארץ יום המעשים הטובים השביעי:

ארה"ב הברית אינה המדינה היחידה שנדבקה בחיידק עשיית הטוב. 50  מדינות בעולם

קיימו אמש פעילות של יום מעשים טובים: ארה"ב, בולגריה, קנדה, צ'ילה, איטליה, ניו-זילנד, רוסיה, אוגנדה, דרום אפריקה, שוויץ, בריטניה, אוקראינה, אוזבקיסטן, מולדובה ועוד.

 

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון היא האחראית לחיבור בין העמותות והארגונים השונים הזקוקים למתנדבים לאלו הרוצים להתנדב. רוצים לעשות טוב במהלך השנה כולה? רוח טובה תתאים לכם התנדבות לפי תחומי עניין, אזור מגורים ושעות הפנאי שלכם. הכנסו לאתר או התקשרו 9093* 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נדבקו בחיידק עשיית הטוב גם בארה"ב
אירוע הפתיחה המלא בעשייה חיובית הוקרן על מסכי ענק בטיים-סקוור במטרה לעורר השראה
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים