שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פסח: יותר רכבות וקווי לילה, אבל בלי משרד רישוי

  במהלך הפסח סוגר משרד התחבורה את משרדי הרישוי בכל הארץ. פעילות רכבת ישראל וקווי הלילה תתוגבר במהלך חול המועד

  היכונו לשינויים במהלך החג הקרוב. ביום שני (25.3) יסגרו כל משרדי הרישוי ברחבי הארץ, ויחזרו לפעילות רק ביום שלישי לאחר החג - 2.4. במהלך תקופה זו לא תהיה קבלת קהל, לא יתבצעו מבחני נהיגה וקורסי נהיגה נכונה וריענון. גם בשאר אגפי משרד הרישוי לא תהיה קבלת קהל. במשרד הרישוי מזכירים כי מבחנים עיוניים (תיאוריה) יתבצעו כרגיל, ומכוני רישוי לרכב יפעלו כסדרם. כמו-כן, הנפקת רישיונות נהיגה ורכב ותשלום אגרות, ניתן יהיה לבצע כרגיל במרכז השירות הטלפוני או באתר משרד התחבורה.

   

  ברכבת ישראל מתכוננים לביקושים הגדולים הצפויים במהלך החג והחופשה מלימודים, ולכן מתכוונים לספק רכבות נוספות בקווים הבאים: בנימינה-אשקלון וחיפה (מרכז)-מודיעין בשני הכיוונים. בנוסף תוארך נסיעת הקו תל אביב-בית שמש אשר ימשיך עד תחנת ירושלים (גן החיות) וירושלים (מלחה), ובמקביל יוגדלו מספר הרכבות בקו זה. ברכבת מזכירים כי בערבי החג מופעלות רכבות מתכונת יום ו', ובמוצאי החג במתכונת מוצאי שבת.

   

  במשרד התחבורה הוחלט להפעיל את קווי הלילה במהלך פסח - עד יום ב' ה-1.4) עד 04:00 מדי יום. את כל המידע הדרוש על קווי הלילה השונים, לרבות תכיפות הפעלתם, תוואי הקווים והתחנות לאורכם, ניתן למצוא באתר קווי הלילה.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יותר רכבות
  צילום: הרצל יוסף
  יותר קווי לילה
  בלי משרדי רישוי
  צילום: נמרוד גליקמן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים