שתף קטע נבחר

אפליקציה: ככה אתם נראים בוויקיפדיה

גם אתם יכולים להיות אנשים חשובים: חברה ישראלית פיתחה יישום שלוקח את המידע שלכם ופותח על שמכם ערך ויקיפדי. למה זה טוב? עידוד מודעות ותרומות לוויקיפדיה וגם בשביל הכיף

חברת GO UFO חושבים שכולנו מספיק חשובים כדי שיהיה לנו ערך בוויקיפדיה. החברה (לאתר שלהם) שמגדירה עצמה כסוכנות לאפליקציות דיגיטליות יצרה יישום בשם I M ON WikipediA שמתחבר לפייסבוק שלנו ויוצר דף שנראה כמו דף ויקיפדיה בסיסי, זאת הודות מהמידע שסיפקנו לפייסבוק.

   

  • להתחברות ליישום הקליקו כאן

 

בערך הפיקטיבי ניתן לקבל מידע כמו תאריך לידה, מקומות שטיילנו בהם וציטוטים חשובים -  כלומר סטטוסים. בנוסף, ניתן למצוא גם חברים שלנו שגם משתמשים בישום. במידת האפשר, האפליקציה תחבר בין מידע שלכם לערך עליו בוויקיפדיה (נניח סרט שראיתם וכדומה). שימו לב שאם לא חשפתם מספיק דברים בפייסבוק שלכם, הדף שלכם ייראה בהתאם.

 

העמוד נשמר על שרת בו משתמשת GO UFO ויהיה שם עד שתחליטו להסירו. כדי לעשות זאת תוכלו להקליק על הלינק בצד השמאל - אם כי שימו לב: גוגל כנראה ימשיך למצוא את העמוד הזה שלכם בשבועות הקרובים.  

 

יש לזה ערך? ()
יש לזה ערך?

 

האינציקלופדיה השיתופית ויקיפדיה מעודדת ומאשרת שימוש בקוד שלה לאתרים כמוה כמו בדפי הוויקיה (לסימפסונס, למשחקי הכס, למשחק קול אוף דיוטי בלאק אופס).  כאשר המטרה היא מודעות ותרומות. ב-UFO GO אומרים שאחרי שתיזכרו כמה ויקיפדיה היא חלק מהחיים שלכם - אולי תחשבו לעזור להם. הם מסבירים שלוויקיפדיה אין תקציב פרסום, והאתר הזה מקדם את הרעיון השיתופי לפי הערכים של ויקיפדיה. מובן שהמהלך מפרסם גם את UFO GO כאן. עכשיו כולם מרוצים.

 

ויש גם ציטוטים  ()
ויש גם ציטוטים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים