שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דיווח: בוטלה הגישה לרשת בצפון קוריאה
  החגיגה האינטרנטית נגמרה מוקדם מהצפוי. לפי דיווחים ביטלה צפון קוריאה את ההיתר שאפשר לתיירים להשתמש באינטרנט בגבולות המדינה. ניתוק הקשר מגיע על רקע מתיחות גוברת באזור

  כחודש בלבד לאחר שצפון קוריאה החלה לאפשר לתיירים וזרים לגלוש באינטרנט סלולרי בגבולותיה, מודיעה המדינה שהתענוג נגמר. CNET מדווח כי באתר תיירות בשם Koryo Tours שבכלל פועל בסין, עלתה הודעה לפיה תיירים עדיין יכולים לרכוש כרטיס סים ולבצע באמצעותו שיחות בינלאומיות, אך גישת

  דור שלישי במדינה אינה זמינה עוד. האנה ברקלו, נציגה מטעם האתר, מסרה ל-ynet מחשבים כי את המידע על הפסקת השירות קיבלה מ- Koryolink , חברת הסלולר של צפון קוריאה, אך יותר מכך לא יכלה לפרט.  

   

  בתחילת החודש, Koryolink החלה לאפשר לתיירים לגלוש באינטרנט, והרשת החלה להתמלא בציוצים ותמונות שצולמו במדינה ושותפו ממנה. ג'ין ה.לי, עיתונאית של סוכנות הידיעות AP המוצבת במדינה, היתה כנראה הראשונה להעלות לחשבון האינסטרגם שלה תמונות מחיי היום יום של המדינה המסתורית, אך בשבוע האחרון העדכונים פסקו.

   

  הפסקת השירות מציבה את התיירים באותה כמעט באותה שורה עם אזרחי צפון קוריאה, שיכולים אמנם להשתמש במכשירים הסלולריים שלהם כדי לשלוח מסרונים ולקיים שיחות ועידה בווידאו, אך הגישה לרשת העולמית עדיין חסומה עבורם.

   

   

  ההחלטה למנוע מזרים גישה לאינטרנט מגיעה על רקע מתיחות גוברת בין צפון קוריאה לדרום קוריאה וארה"ב. בימים האחרונים איימה צפון קוריאה על ארה"ב במלחמה גרעינית ותרגלה תקיפות נגד דרום קוריאה. אמש דווח כי צבא המדינה הורה ליחידות התותחנים להציב עמדות קרב בכוננות תקיפה, בהן עמדות של טילים ארוכי טווח, נגד בסיסי ארצות הברית ביבשת עצמה ובאיים הוואי וגואם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דיווח: בוטלה הגישה לרשת בצפון קוריאה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים