שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  כולנו עצמאות אחת - אז איך משיגים אותה?
  המדינה זכתה לעצמאותה בשנת 48' ואילו אנחנו מחפשים אחר העצמאות האישית בכל יום. שרונה פומס בוחנת את הסמבוליקה של שפת היקום ומסבירה איך כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשיג את העצמאות האישית

  עצמאות "היא מצב שבו מדינה אינה תלויה בגורם חיצוני לצורך קיומה הפיזי והכלכלי, הגנה על גבולותיה ושמירה על הסדר הציבורי ושלטון החוק" (מתוך ויקיפדיה), ולפי הסינים מאופיינת באלמנט המים על היבטיו השונים. כל אחד מאתנו חווה את אלמנט המים בבית שלו, במפה האסטרולוגית ובהיבטים השונים של חייו ומסביבו.

   

  אלמנט המים מייצג גם כוח רצון, התמדה, עומק, מסתורין, סכנה, רגשות, אינטליגנציה, אינטואיציה המצויים במפת המדינה משפיעים על אופי המדינה ועל תושביה.

   

   

  האם העצמאות באה לידי בטוי במפת המדינה ?

  ישראל נולדה בשנה של חולדה המייצגת את אלמנט מים יין ובחודש של חזיר המאופיין על ידי מים ינג,אלמנט המים מתחזק בשעה בגזע ינג מים ובקוף המוליד את אלמנט המים . שתי איכויות המים יין וינג מאפיינים את העצמאות הכלכלית של המדינה ואת האבות המייסדים שלה שגם ניחנו בתכונות של המים. אין ספק שלהקים או לנהל מדינה כמו ישראל נדרש כוח רצון חזק כדי לגבור על הסכנות הרבות מחוץ ומפנים ועוד.

   

  החזיר והחולדה הסמוכים זה לזה במפה מייצגים קסם אישי ונהנתנות אך גם הזדמנויות כלכליות המגיעות מעבודה יציבה בצד השקעות כלכליות ויזמות עסקית . ישראל מבורכת בגורלה בעצמאות כלכלית וביכולת להתפתח מבחינה מקצועית ובזכות רעיונות ותעוזה גם לשמר את ההתפתחות הכלכלית גם לטווח ארוך.

   

  עצמאות הקשורה להגנה על גבולות המדינה בהתאם להגדרה המילונית מאתגרת יותר, על פי אסטרולוגית הקיסר הסגול מבוטא בכוכב 2 ( TIAN JI) וניכר שחוסר שקט גורלי ילווה את המדינה בנושא זה עוד שנים רבות עד לבואו של המשיח/מהפך בצורת החשיבה שלנו ושל הסובבים אותנו/ מהפך רוחני או לידה מחדש.


  המפה של המדינה

  המפה של המדינה
  שעה יום חודש שנה
  ינג מים ין אדמה ין אש ינג אדמה
  קוף חזיר נחש חולדה
  ינג מתכת ינג מים ינג אש ין מים
  ינג מים ינג עץ ינג אדמה  
  ינג אדמה   ינג מתכת  

   

  אלמנט המים נמצא גם במפה האסטרולוגית שלנו -

  הדרך לקבל גישה אודות איכותו ועוצמתו של האלמנט במפה שלכם היא לשאול את עצמיכם עד כמה אתם מחויבים לממש את המטרות שלכם? אם יש לכם את היכולת להפסיק לעשן, לעשות דיאטה, לעשות ספורט ולממש את המטרות שלכם מבלי להיעצר על ידי אתגרים. אם ניחנתם באינטליגנציה רגשית ויכולת הסתגלות למצבים משתנים ניכר שאלמנט המים מופיע במפה שלכם באיכות טובה.

   

  לעומת זאת, אם סערת רגשות משפיעה על מצב הרוח ועל כושר השיפוט שלכם, אתם חשדנים, מתקשים בהבעת רגשות וביצירת אינטימיות, החשיבה לא בהירה ויש קושי להחליט לאיזה כיוון עליכם ללכת. אם אתם מאבדים את הגבולות האישיים ואינכם עצמאיים - איכות המים במפה נמוכה. חשוב לציין כי ההתייחסות היא כללית ניתן לקבל עוד מידע רב בנושא בהתאמה לתאריך הלידה האישי שלכם.

   

  יאיר לפיד, למשל, משתייך לטיפוס של ינג מים, בדומה למי נהר הזורמים לעבר מטרה בנחישות ואינם ניתנים לעצירה. בטור האחרון של אמנון דנקנר (ז"ל) "עלייתו ונפילתו של האזרח י'", הוא מתאר של הדרך של יאיר לפיד לאורך חייו - ".... לא עובר יום בלי שהר געש יתפרץ כלפי הטומטום הכושל הזה שבאמת ניבאנו שלא יחזיק הרבה זמן מעמד כעיתונאי מתחיל ולא ברור איך הוא התגלגל איכשהו בדרכי החיים ובמקרה נקלע לתפקיד שר האוצר ואפילו את זה הוא לא מצליח לעשות כמו שצריך... ויודעים באמונה הולכת ומתחזקת שמהאיש הזה לא ייצא כבר כלום. מקסימום אולי - ראש ממשלה...." .

   

  יאיר לפיד הניחן בתעצומות נפש, יכולת לחימה, תבונה, עצמאות ויכולת ניהול טובה מבחינה כלכלית, מופקד על שינויים כלכליים שיטיבו עם ישראל בטווח הארוך. בסופו של דבר טלטלה כזו או אחרת לא תשפיע על מזלה הטוב של ישראל.

   

  כמו למדינה גם לכם מגיעה עצמאות (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  כמו למדינה גם לכם מגיעה עצמאות(צילום: ירון ברנר)

   

  עצמאות בבית

  אם אלמנט המים נעדר מהמפה האישית או מחייכם תמיד תוכלו להתנחם בבית התומך בכם לעצמאות. אלמנט המים נמצא או נעדר מהבית או מהעסק בו אנו גרים ועובדים.

   

  שהייה בחדר צפוני בבית מאפשרת לנו עצמאות, בעוד שחוסר מבני או עומס באזור הצפוני של הבית דורש מאמץ רב בדרך לעצמאות אישית או מקצועית.

   

  השנה מפברואר 2013 עד פברואר 2014 אפיונים של עצמאות, כוח רצון, מוניטין, היכולת לשים גבולות, מופיעים בעוצמה בסקטור הצפוני של הבית. האיכות תבוטא בחייכם אם דלת הכניסה בצפון, אם לנים או עובדים בחדר צפוני.

   

  במידה ואנו זקוקים לעצמאות רבה יותר, אתם מוזמנים למקם מפל מים או אקווריום באזור הצפוני או לפתוח את החלונות והדלתות הצפוניים לקבלת בריזה של רוח צפונית שתחזק את כוח הרצון שלכם להיות עצמאיים ובלתי ניתנים לעצירה.

   

  חג עצמאות שמח!

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים