שתף קטע נבחר

תלמיד מאשקלון פרץ למחשב והעלה לעצמו ציונים

השמינסט אותר על ידי ההנהלה שהשעתה אותו מהלימודים והגישה נגדו תלונה במשטרה. "אני מצטער, מקווה שהכל ייגמר ואחזור לבית הספר", אמר ל-ynet

תלמיד בכיתה י"ב באחד התיכונים באשקלון פרץ למערכת והעלה לעצמו את הציונים ב-10 עד 15 נקודות, וככל הנראה גם לתלמידים נוספים. לאחר איתור כתובת האי.פי ממנה השתמש הוא הושעה מהלימודים והוגשה נגדו תלונה במשטרה. "אני מאוד מצטער על המעשה", אמר התלמיד ל-ynet, "ברור שלא הייתי חוזר עליו. אני רוצה לחזור ללימודים ומקווה שהכול ייגמר בהקדם".

 

 

בבית הספר גילו את המעשה אחרי שהבינו כי מישהו פרץ למערכת ה"משוב" ושיפץ את הציונים. אחת המורות שלחה מכתב לכל התלמידים ובו סיפרה את שאירע", סיפר אחד התלמידים. "היה כעס רב וצעקות, הם אמרו שהם רואים את המקרה בחומרה. הם לא ציינו את שם התלמיד, אבל רמזו על מי מדובר".

 

עוד בחדשות ynet:

 

התלמיד הושעה מהלימודים ומאז יום שני לא הגיע לבית הספר. "בהתחלה הוא לקח את זה מאוד קשה, הוא היה לחוץ מההשלכות, אבל עכשיו הוא כבר יותר רגוע", סיפר חברו. "בבית הספר מדברים מאז רק על המקרה הזה. חלק מהתלמידים שיבחו את המעשה שלו ואמרו שהוא תותח אבל אחרים אמרו כי הוא רק פגע בעצמו והרס את עתידו".

 

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מדובר במקרה חמור ביותר שבעקבותיו התלמיד הושעה מהלימודים.

בית הספר קיים שיחת הסברה עם התלמידים אודות חומרת המקרה והורה להימנע ממקרים כאלה, להם השלכות חמורות וקשות".

 

מעיריית אשקלון נמסר בתגובה: "התלמיד שינה ציונים לעצמו ועוד כמה תלמידים, ככל הנראה כדי לטשטש את עקבותיו. בית הספר מטפל בפרשה זו בשלושה אופנים: מול המשטרה, יחד עם משרד החינוך והרשות המקומית לטיפול פדגוגי חינוכי בפרשה ובקשה מההורים להשגיח יותר על ילדיהם. אנו רואים בחומרה רבה את המקרה. מדובר בפריצה, תרמית והונאה". 

 

המידע הראשוני לידיעה התקבל במייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים