שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בלי להתלבט: 12 סיבות לצאת לשטח

  קשה להסביר למה כדאי לך לצאת לחופש, להשתחרר מהשגרה ולבלות עם נשים אחרות שלא מכירות אותך בחיי היום-יום, שאיתן את יכולה להשתחרר ולהתחבר. אבל אם בכל זאת עוד לא השתכנעת, הנה 12 סיבות שיעזרו לך

  אולי זה המפגש עם תרבויות אחרות, אולי זו ההשפעה של הטבע במלוא הדרו, אולי זה התכנון המקצועי וההקפדה על פרטים, החברויות המיוחדות שנוצרות במסע ואולי אלו הנשים שהופכות את המסע למה שהוא - קשה להסביר במילים את החוויה שנקראת "מאגמה צ'אלנג'". אבל אם מסע שטח נשי מדבר אליכן, הנה כל התשובות לשאלה: למה מאגמה? 

   

   

  1. מסע עם ערכים

  ערכים של שירותיות, של אמינות, של בטיחות, של קפדנות ויסודיות בפרטים. ערכים של תרומה ונתינה. ערכים של כבוד לתרבות ולאדם. ערכים של אמונה בנשים באשר הן נשים. בכוח שלהן. ביכולת שלהן להיות הן עצמן ואחת בשביל השנייה. ערכים של משפחתיות וחברות, ערכים של ייצוגיות ישראלית, ערכים של קיימות ואיכות הסביבה. ערכים של יצירתיות וחופש. כל זה במסע אחד? בכל החיים, אמן.

   

  ללמוד חברות מהי (צילום: איה בן עזרי ) (צילום: איה בן עזרי )
  ללמוד חברות מהי(צילום: איה בן עזרי )

   

  2. מסע בוטיק

  אנחנו מציבים לעצמנו סטנדרט גבוה של מקצועיות ושמחים לעמוד בו: בבחירת היעדים, ברמת הבטיחות, בכלי הרכב בהם נוהגים, ברמת ההפקה, בגודל ובאיכות הצוות, במיון המשתתפות, במספר המשתתפות בכל מסע, באופן ההדרכה, בהתייחסות האישית לכל אחת, בליווי תוך כדי המסע וגם אחריו. אולי בגלל כל אלה אומרים עלינו שאנחנו "הדור הבא" של המסעות.

   

  3. מסע בזמן

  המסע לפורטוגל נמשך 9 ימים מלאים (נוחתים חזרה ביום העשירי) כך שאפשר באמת לקחת את הזמן ולשלב אתגר, מפגש עם נופים, תרבות ואנשים וגם תרומה לקהילה. בתשעה ימים מלאים יהיה לך מספיק זמן להכרות עם חברות הקבוצה שלך וגם למפגש אישי שלך עם עצמך. אז קחי את הזמן.

   

  תשאירי בבית את המחשבות ובואי להכיר עולם חדש (צילום: איה בן עזרי ) (צילום: איה בן עזרי )
  תשאירי בבית את המחשבות ובואי להכיר עולם חדש(צילום: איה בן עזרי )

   

  4. מסע נטו

  התשלום עבור המסע כולל את כל הוצאות המסע: טיסות (עם חברת "אל על"), ג'יפים (כולל דלק וביטוח) אוכל ושתייה, לינה (במלונות ובשטח), צוות הדרכה, מנהלה והפקה גדול במיוחד, פעילויות אתגריות, שירותי חילוץ ורפואה, תקשורת, ואפילו בגדי מאגמה. הכל כלול במחיר, כך שלמעשה את יכולה להשאיר את הארנק שלך בבית. במהלך המסע את פשוט לא תזדקקי לו.

   

  5. מסע בטוח

  נושא הבטיחות עומד בראש מעינינו ומהווה חלק מרכזי מהמקצועיות שלנו. היעדים שלנו נבדקים בקפידה עוד לפני היציאה לדרך על ידי צוותים מקצועיים, תוך התייחסות לפתרונות הבטיחות הנמצאים ביעד (מסלולים, אמצעי חילוץ, פתרונות רפואיים במקום וכו'). מסלולי הנסיעה עצמם נבחרים מתוך הכרות עמוקה הן עם השטח והן עם יכולות הנהיגה של המשתתפות.

   

  הבטיחות עומדת בראש (צילום: איילת וקסלר) (צילום: איילת וקסלר)
  הבטיחות עומדת בראש(צילום: איילת וקסלר)

   

  רכבי השטח בהם תנהגו עומדים בתקינה האירופאית ומצוידים בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים.

  הצוות שלנו מצויד בציוד חילוץ ובכל מסע נוכחים אנשי חבלים וחילוץ בעלי ידע וניסיון ואיש בטיחות מטעם מאגמה. המסע כולל ליווי רפואי מקצועי ומנוסה וציוד רפואי ברמה הגבוהה ביותר.

   

  גם באזורים הנידחים ביותר אנו מקפידים על אמצעי תקשורת מתקדמים ונמצאים בתקשורת פתוחה עם צוות המסע 24 שעות ביממה. ובנוסף לכל אלה, המסע בפורטוגל מתקיים בתאום משרד התיירות הפורטוגלי ושגרירות ישראל בפורטוגל אשר מגבים את המסעות.

   

  6. מסע? רק אחרי מיונים

  את יוצאת למסע ייחודי. מסע של פעם בחיים. את רוצה לדעת שאת בחברת נשים שאפשר לסמוך עליהן, שיתנו כתף, שיפרגנו לך, שיתנו לך מרחב ושידעו לשמור סוד. את רוצה לדעת שאת בחברת נשים כמוך. 500 נשים הוזמנו ליום המיונים של מאגמה בשנה שעברה, רק 150 מתוכן התקבלו ויצאו בסופו של דבר למסעות. זוכרת איכות? זוכרת בוטיק? זה קודם כל בא לידי ביטוי בחברת הנשים שיהיו איתך במסע.

   

  7. המסע זה הצוות

  אומרים שמסע קם ונופל בזכות הצוות העומד בראשו. בדיוק בגלל זה הצוות שלנו כולל את האנשים הטובים ביותר: מדריכות, מלוות, רופאות, אנשי מנהלה והפקה, אנשי חבלים, בטיחות וחילוץ - כולם מומחים בתחומם. כולם משלבים מקצועיות וידע, מסירות ויכולת נתינה אינסופית ובעיקר: אהבת אדם וקשר אנושי מצוין. משכמם ומעלה.

   

  8. מסע שתורם לקהילה

  במסע לאוגנדה התנדבנו בבית ספר שמלמד ילדים איך לא לחלות במלריה. בארמניה שיקמנו את בית הקברות היהודי העתיק וגם השנה, במסע לפורטוגל נתרום לקהילה המקומית. אנחנו גאים להיות הפרויקט הישראלי הראשון אשר מועמד לפרס היוקרתי ביותר בעולם התיירות בתחום של תרומה לקהילה. כי במאגמה שמנו לנו ליעד: לתת ולא רק לקחת.

   

  שיקום בית הקברות בארמניה (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
  שיקום בית הקברות בארמניה(צילום: איה בן עזרי)

   

  9.מאגמה כל השנה

  זה לא נגמר... זה רק מתחיל. "מאגמה כל השנה" היא מסגרת המשך שדואגת לכך שהמסע לא יגמר כל כך מהר: בוגרות מאגמה נפגשות, מטיילות, מתנדבות, משתתפות במיזמים חברתיים, יוצרות חיבורים עסקיים ובעיקר, עושות המון כיף ביחד. כי המסע הוא רק התחלה.

   

  10. מסע עם ניסיון

  האנשים שעומדים מאחורי מאגמה הם מומחים מובילים בתחום ניהול והפקת מסעות שטח אתגריים. ניסיון שבא לידי ביטוי בבחירת היעדים ובהתאמתם למסע, בבניית תכנית המסע, בקשר עם המקומיים, ביכולת לצפות קשיים ולתת להם מענה מיידי בשטח. ובעיקר, ביכולת לבנות עבורך "מסע של פעם בחיים".

   

  11. מסע ליעדים שנבחרו בקפידה

  מסעות מאגמה צ'אלנג' יוצאים ליעדים לא מתויירים ולא מוכרים. יעדים שמציעים חוויה של גילוי והרפתקאה ומשלבים בתוכם נופים מרהיבים, תרבות מרתקת ואתגרי שטח. יחד עם זאת היעדים הנבחרים בטוחים ובטיחותיים ומאפשרים מענה מיידי ואמיתי במקרה חירום.

   

  להיות חלק ממשהו חדש ומרגש (צילום: אסנת קרסנסקי) (צילום: אסנת קרסנסקי)
  להיות חלק ממשהו חדש ומרגש(צילום: אסנת קרסנסקי)

   

  12. מסע שהוא "הדור הבא"

  הקמנו את מאגמה צ'אלנג' מתוך תפישת עולם חדשה, רעננה, צעירה. מתוך הבנה שהגיע זמנו של "הדור הבא" של מסעות השטח לנשים. מתוך רצון לחדש ולרענן את התבנית הקבועה ומתוך נאמנות לערכים שאנחנו מאמינים בהם. אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק בחווית החיים שנקראת מאגמה.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איה בן עזרי
  ערכים, חברויות והמון טבע
  צילום: איה בן עזרי
  מומלצים