שתף קטע נבחר

בת שנתיים וחצי אותרה משוטטת ברחובות הלילה

על פי חקירה ראשונית, הילדה התעוררה בשעה 3:00, פתחה את דלת הבית בקומה השישית, ירדה ללובי הבניין ויצאה לרחוב. בשל מחסור בכוננים בלשכת הרווחה היא בילתה את הלילה בתחנת המשטרה

פעוטה בת שנתיים וחצי נמצאה לפנות בוקר (יום ג') משוטטת ברחבי העיר רחובות. היא הובאה לתחנת משטרה מקומית, הוריה אותרו, הובאו לתחנה ומסרו את גרסתם לאירועים.

 

עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

ככל הידוע, הילדה ומשפחתה מתגוררים בבניין רב קומות בעיר. על פי הערכות, היא התעוררה בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר, ירדה ממיטתה, הצליחה לפתוח את דלת הבית בקומה השישית, ירדה ללובי הבניין ומשם יצאה לרחוב.

 

אזרחים שהבחינו בה דיווחו על כך למשטרה, ושוטרים אספו אותה והביאוה לתחנה.

 

בשל מחסור בכוננים שמטפלים בילדים בעיריית רחובות נאלצו שוטרי התחנה לטפל בפעוטה. השוטרים התקשרו לעיריית רחובות בבקשה שעובד

 סוציאלי תורן יטפל בפעוטה, אבל עובד שכזה לא נשלח לתחנה. במקום זאת, נאלצו השוטרים יחד עם האישה שמצאה את הפעוטה לטפל בה בתחנה עד שההורים אותרו.

 

מעיריית רחובות נמסר בתגובה: "בשעה 4:45 לפנות בוקר התקבלה פנייה אצל מנהלת האגף לשירותים חברתיים ובשעה 6:15 ההורה הגיע לתחנה. המשטרה לא מסרה את פרטי הילד להמשך טיפול שירותי הרווחה. המענה במקרה זה ניתן ישירות על ידי המנהלת והיא תמשיך ללוות את המקרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: אלי סניור
מומלצים