שתף קטע נבחר

אם רצתה עוד ילד, ואילצה בתה בת ה-14 להרות

בריטניה: אם שאימצה 3 ילדים רצתה היתר לאמץ ילד נוסף, ונדחתה. היא רקמה מזימה חולנית: היא אילצה את בתה להיכנס להיריון בעזרת תרומות זרע באינטרנט, ולשטוף עצמה בחומרים חומצתיים כדי שתהיה זו בת. הבת: "חשבתי שכך תאהב אותי"

מסמכים משפטיים שפורסמו בימים האחרונים בבריטניה מגלים את הסיפור המחריד העומד מאחורי כליאתה של אזרחית ארה"ב החיה במדינה, ומרצה עונש מאסר של חמש שנים. לפי העיתון "גרדיאן" האישה, שאימצה בעבר שלושה ילדים מחו"ל ולא הייתה מסוגלת להרות בגלל בעיות רפואיות, לא קיבלה אישור לאמץ ילד נוסף, וכדי להרחיב את המשפחה אילצה את בתה בת ה-14 להרות וללדת עבורה תינוק.

 

עוד חדשות מהעולם :

 

לפי המידע המגיע מבריטניה, האם רכשה עבור בתה תרומת זרע דרך האינטרנט, ואילצה אותה להתחיל בהליכי הזרעה כבר בגיל 14. אחרי שבעה ניסיונות הזרעה, הילדה נכנסה לבסוף להיריון וילדה בגיל 16. מעשיה המחרידים של האם נחשפו הודות למיילדת ערנית שסייעה לבתה לעבור את הלידה בשלום. כשהתינוק הגיח לאוויר העולם מנעה האם מבתה להיניק אותו והסבירה לה ש"אנחנו לא רוצות את ההיקשרות הזו". המיילדת, שתיארה את האם כ"שתלטנית", הזעיקה את אנשי השירות להגנת הילד, ואלה גילו בחקירה את שאירע.

 

לפי הדיווח, הילדה סיפרה לחוקרים שלא רצתה להיכנס להיריון כפי שביקשה ממנה אמה, אולם לבסוף נכנעה ללחץ מתוך תקווה שכך אמה תאהב אותה יותר. במסמכי בית המשפט שהותרו לפרסום תוארה האם כ"רהוטה" וכמי שאוהבת את ילדיה ושאין ספק שהם אוהבים אותה. אלא שהמסמכים משרטטים גם את הפרופיל המעוות שלה: לאורך השנים היא בודדה את משפחתה מהעולם שבחוץ, וילדיה התחנכו בבית בלבד. שניים מהם, שאומצו לפני שהאם התגרשה, הורחקו במשך עשר שנים מאביהם - והוא לא ידע היכן הם חיים. שלושת הילדים הורחקו גם מרשויות הרווחה.

 

לפי הממצאים שהוצגו לבית המשפט, האם רקמה את תוכנית ההזרעה כשבתה המאומצת הייתה בת 13 בלבד, ואת שבעת ניסיונות ההזרעה נאלצה הבת לערוך לבדה בחדר השינה. כיוון שהאם רצתה מאוד בת חדשה, היא אילצה את בתה לעבור שטיפות חומצתיות כואבות הכוללות

חומץ או לימון ולדבוק בתוכנית תזונה מדויקת, מתוך אמונה שהדבר ישפיע על מין היילוד.

 

את תרומת הזרע הראשונה, כך דיווחו ב"גרדיאן", סיפק תורם שבא בעצמו לביתן, ואת התרומות הבאות רכשה האם באינטרנט. הבת סיפרה לחוקרים כי בפעם הראשונה שאמה ביקשה ממנה להרות עבורה, היא הייתה "המומה, די המומה", אך כאמור קיוותה לרצות אותה כדי לזכות באהבה גדולה יותר מצדה. בין הממצאים שהוצגו לבית המשפט הייתה גם רשימה שהכינה הבת, ובה רעיונות למתנות אפשריות לאמה עבור "יום האם". בין המתנות שציינה שם - תמונה של בדיקת היריון חיובית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
האם מנעה מבתה להניק את התינוק, והחשד התעורר (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים