שתף קטע נבחר

המלך הבא: "הנסיך הארי חשף שקייט מצפה לבן"

צהובונים בממלכה מדווחים כי אחיו הקטן של הנסיך וויליאם לא הצליח לשלוט ברגשותיו, וחשף בפני חבריו בבית המלוכה את הסוד - קייט צפויה ללדת ביולי בן, ולא בת

העיתון "סנדיי פיפל" דיווח הערב (יום א') כי הנסיך הארי שוב לא שולט בפה שלו, והפעם הוא אחראי לחשיפה לכאורה של הסוד המלכותי מספר אחת כרגע - האם הנסיך וויליאם ורעייתו קייט מצפים לילד או שמא לילדה?

 

עוד חדשות מהעולם :

 

בצהובון הבריטי "מירור" דיווחו היום כי "הנסיך המאושר נרגש כל-כך מכך שהוא יהפוך לדוד, עד שהוא לא הצליח להתאפק ולשמור בסוד את מין היילוד". לפי הדיווחים בבריטניה, "הארי מספר לכולם שוויליאם וקייט מחכים לילד וכמה הוא נרגש שיהיה לו אחיין קטן, הוא אמר שכל המשפחה נרגשת מזה, קייט כנראה תמיד רצתה בן". במילה "כולם" הכוונה היא למקורביו בבית המלוכה.

 

וויליאם וקייט. הלידה צפויה ביולי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
וויליאם וקייט. הלידה צפויה ביולי(צילום: AFP)

 

"הם עובדים ממש קשה בניסיון לקבוע את שם הילד", דווח עוד על סמך הדברים שאמר הארי לחבריו, "אבל הם לא מגלים כלום לאף אחד - אפילו לא להארי". לדברי מקור בבית המלוכה המקורביו לנסיך הארי, אנשי המעגל הקרוב בבית המלוכה כבר עמלים על רכישת מתנות לזוג, ומקפיד שהן יתאימו לתינוק ממין זכר.

 

קייט עצמה צפויה ללדת ביולי, אולם היא והנסיך וויליאם עדיין לא פרסמו רשמית את מין הוולד. בממלכה יש התרגשות גדולה לקראת הלידה, כיוון שיהיה זה תינוק או תינוקת ראשונים לקייט - וגם המלך או המלכה הבאים של בריטניה, ביום מן הימים. בבריטניה מציעות סוכנויות ההימורים שערים נאים על סוגיות שונות הנוגעות ליילוד - החל במינו וכלה בשמו, והמהמרים מוזמנים לנסות ולהרוויח כסף מהלידה המלכותית.

 

הנסיך הארי בעת שירותו הצבאי באפגניסטן (צילום: MCT) (צילום: MCT)
הנסיך הארי בעת שירותו הצבאי באפגניסטן(צילום: MCT)

 

רק במרס השנה התעורר בבריטניה חשד ממשי שקייט נושאת ברחמה בת. בשיחת חולין שקיימה קייט עם אישה שבסך הכול ביקשה לברך אותה, נדמה היה כי היא פלטה בטעות מילים המרמזות כי מדובר בתינוקת. אישה שנכחה בקהל במהלך סיור שערכה הדוכסית קייט בצפון אנגליה, סיפרה כי כשאישה אחרת הגישה לקייט בובת דובון, הדוכסית כנראה רמזה שהיא מצפה לבת.

 

"שמעתי בפירוש את קייט אומרת: 'תודה לך, אקח את זה עבור הבָּ..." (Thank you, I will take that for my d...), סיפרה סנדרה קוק,

שעמדה ליד האישה שהגישה לקייט את הבובה. כיוון שלפני שקטעה את דבריה אמרה קייט את המילה My, מדבריה של קוק אפשר להבין שהדוכסית עמדה לומר "הבת שלי". "באותו הרגע היא עצרה, תיקנה את עצמה ואמרה: For my baby", סיפרה קוק.

 

שבוע וחצי לאחר מכן טענה הדוכסית קייט שהיא עדיין אינה יודעת את מין העובר שהיא נושאת ברחמה, אבל הודתה כי היא מקווה שמדובר בבן. היא ציינה שבעלה הנסיך, לעומת זאת, מעדיף שתיוולד להם בת. הדוכסית חשפה את המידע בפני חייל בטקס לרגל יום פטריק הקדוש, שנערך לכבוד המשמרות האיריות בצבא הבריטי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנסיך הארי. בארמון המלוכה כבר קונים מתנות
צילום: Gettyimages
מומלצים